Levits: Izcilam un labam Valsts prezidentam ir jābūt visas tautas prezidentam

“Valsts prezidentu – pēc mūsu sistēmas – izvēl Saeimas vairākums, taču viņš pārstāv visu Latvijas tautu, tas nozīmē to, ka viņš skatās uz tautas kopējām interesēm,” intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” atzina pašreiz vienīgais kandidāts Valsts prezidenta amatam Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Kainšvainlībtdihs

  Kainšvainlībtdihs

  Un levits tāds nav, pat ne tuvu. Spriežot cik cītīgi jamo potē izskatās ka Latvijai būs pretīgākais prezidents kāds jelkad ir bijis. laikam ar iepriekšējiem prezidentiem sabiedrību pieradināja pie mēsliem.
 • depu jāts

  depu jāts

  Jā ,jā grib lai tauta nosaka ko da rīt,nekā nebūs būs jādara ,ko mēs teiksim!
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Šitam kandidātam domas par sevi augstas. Pagaidām vēl diezgan nepamatoti. Gudru un spēcīgu cilvēku viena no iezīmēm ir pieticība. Ar to šis kandidāts nav apveltīts.
 • brrr

  brrr

  Kālab visu laiku jālasa tikai riebīgas ziņas. Uz pasaules tik daudz labu cilvēku, rakstiet par tiem.
 • Z Līvmane
 • Настена Ковалева

  Настена Ковалева

  Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!b

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!