Komentāri
Lepojamies! Sieviete, kura dāvā prieku un mīlestību bērniem no kara plosītās Ukrainas
Ekrānuzņēmums

Ceremonija Latvijas lepnums jau notiek divpadsmito gadu. Šo gadu laikā ir mainījusies pasniegto balvu būtība, par ko tās tiek pasniegtas. To nosaka notikumi ne tikai Latvijā, bet arī visur pasaulē.

Ceremonijas vadītājs Arnis Krauze apgalvo, ka nav vairs tādas dienas, kad nebūtu jāziņo par kara šausmām, bēgļiem, ciešanām… Liela daļa cilvēku uz visu notiekošo noraugās ar televīzijas starpniecību, bet ir arī cilvēki, kuri ir gatavi piecelties un sniegt palīdzīgu roku tiem, kuri cieš t.s. pasaules karstajos punktos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Nominācijā Cilvēks cilvēkam balvu saņēma Irina Čžou. Irina Čžou ir biedrības Alianse Latvija bez bāreņiem sirds un dvēsele. Irina kopā ar domubiedriem organizē dažādas aktivitātes un projektus, lai palīdzētu bez vecāku apgādības palikušiem bērniem no Ukrainas.

 Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl