Lēmums ir pieņemts – Deglava tilts tiks slēgts ceturtdienas rītā

Satiksmi pār Augusta Deglava ielas pārvadu slēgs ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 5.00 – tā trešdien preses konferencē informēja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Vecajs

  Vecajs

  Tie Rīgas domnieki nav saskaņojušies Deglava tilta stutēšanā. Arī Brasas un Salu tilta remontdarbi ieilguši tā, ka drīz pienāks to remonta termiņš. Ķīnieši daudz lielāku tiltu neremontē, bet nomaina 48 stundās. Latvijā mazāku tiltu - Salu tiltu remontē gandrīz gadu. Salu tilta remontdarbu laikā darba organizācija vispār ir smieklīga, jo būvlaukumā brigādē no desmit strādniekiem 3-4 nestrādā. Kam ir izdevīga šāda bezdarbība, kaitniecība? Kāpēc netiek sodīti atbildīgie par Rīgas satiksmes drošības graušanu?
 • Jānis Cikanovičs
 • Bijušais zemessargs

  Bijušais zemessargs

  Lūk kur novedusi SC, pretvalstiska, prokremliska partija, no vedusi Rīgu līdz kliņķim. Pat nav iedomājusies celt jaunu Ziemeļu tiltu pār Daugavu, jo nedarīt ir prioritāte šai Rīgas Domei, bet zagt gan. Viens krievs nesen teica, čem huže, tem lučše un tā viņi dara.
 • Mārcis Kairis

  Mārcis Kairis

  2014 gadā Rīgas dome saņēma ekspertu atzinumu, ka tilts jāslēdz .. 5 gadus nekas netika darīts, lai situāciju uzlabotu ...
  Tā par Jums rūpējās Jūsu miss neaizstājamais! 😂 😂
 • Anete Akmene
 • Linda Marija Irinovica

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!