Slēpošanas sezona tuvojas; Lemberga hūtē pūš sniegu

Komentāri
Slēpošanas sezona tuvojas; Lemberga hūtē pūš sniegu
FOTO: LETA

Līdz ar pirmā sala iestāšanos slēpošanas kalnā Lemberga hūte ir iedarbināti sniega pūtēji un uzsākta sniega segas veidošana, lai pēc iespējas ātrāk varētu sagādāt prieku ziemas sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem. Sniega pūšanu varēs turpināt tik ilgi, kamēr pieturēsies sals.

Rīt, 29.novembrī, kopā ar pilsētas galveno Ziemassvētku egli un rotājumiem arī Piedzīvojumu parkā pie slēpošanas kalna tiks iedegta grezna egle un līdz ar to slēpošanas kalns Lemberga hūte būs pilnīgi gatavs ziemas sezonai. Sagatavots un sakārtots ir arī viss nomas ziemas sporta veidu inventārs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat kā iepriekš uz kalna būs izveidotas divas slēpošanas trases, snovparks, bērnu kalniņš, kameršļūkšanas trase un iesācēju kalniņš, darbosies pieci pacēlāji.

Slēpošanas kalna izveide un uzbēršana turpinājusies visu šo gadu. Lai arī relatīvais kalna augstums sasniedz jau 60 m atzīmi, pacēlāji slēpotājiem un snovbordistiem atrodas iepriekšējā 56 m augsutmā, jo uz šo sezonu pacēlājus pārvietot augstāk kalna intensīvo vēršanas darbu dēļ nevarēja paspēt, to plānots izdarīt nākamajā gadā.

Par jaunumiem un aktualitātēm uz kalna sekojiet līdzi mājas lapā.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl