Slēpošanas sezona tuvojas; Lemberga hūtē pūš sniegu

0 Komentāru
Slēpošanas sezona tuvojas; Lemberga hūtē pūš sniegu
FOTO: LETA

Līdz ar pirmā sala iestāšanos slēpošanas kalnā Lemberga hūte ir iedarbināti sniega pūtēji un uzsākta sniega segas veidošana, lai pēc iespējas ātrāk varētu sagādāt prieku ziemas sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem. Sniega pūšanu varēs turpināt tik ilgi, kamēr pieturēsies sals.

Rīt, 29.novembrī, kopā ar pilsētas galveno Ziemassvētku egli un rotājumiem arī Piedzīvojumu parkā pie slēpošanas kalna tiks iedegta grezna egle un līdz ar to slēpošanas kalns Lemberga hūte būs pilnīgi gatavs ziemas sezonai. Sagatavots un sakārtots ir arī viss nomas ziemas sporta veidu inventārs.

Tāpat kā iepriekš uz kalna būs izveidotas divas slēpošanas trases, snovparks, bērnu kalniņš, kameršļūkšanas trase un iesācēju kalniņš, darbosies pieci pacēlāji.

Slēpošanas kalna izveide un uzbēršana turpinājusies visu šo gadu. Lai arī relatīvais kalna augstums sasniedz jau 60 m atzīmi, pacēlāji slēpotājiem un snovbordistiem atrodas iepriekšējā 56 m augsutmā, jo uz šo sezonu pacēlājus pārvietot augstāk kalna intensīvo vēršanas darbu dēļ nevarēja paspēt, to plānots izdarīt nākamajā gadā.

Par jaunumiem un aktualitātēm uz kalna sekojiet līdzi mājas lapā.

0 Komentāru