Komentāri
Leģendārās viesnīcas “Rīga” vietā atvērta jauna luksusa viesnīca. FOTO no greznajām telpām

Piektdien, 23. novembrī, atvērta Latvijā pirmā pieczvaigžņu luksusa klases “Kempinski” viesnīca, kas atrodas nozīmīgā arhitektūras ēkā, kurā reiz atradās leģendārā viesnīca “Rīga”.

Padomju laikos viesnīca “Rīga” piedāvāja pirmo bāru Latvijā un servēja pirmos kokteiļus visā Padomju Savienībā, kā arī to uzskatīja par vienu no labākajām viesnīcām visā republikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt jaunā viesnīca ir daļa “Kempinski Hotels” viesnīcu grupas, kas izveidota 1897. gadā un ir Eiropas vecākā luksusa klases viesnīcu grupa. “Kempinski” šobrīd pārvalda 76 pieczvaigžņu viesnīcu un rezidenču portfolio 31 valstī un turpina pievienot tam jaunus īpašumus Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā un Amerikā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl