Komentāri
Leģendārās viesnīcas “Rīga” vietā atvērta jauna luksusa viesnīca. FOTO no greznajām telpām

Piektdien, 23. novembrī, atvērta Latvijā pirmā pieczvaigžņu luksusa klases “Kempinski” viesnīca, kas atrodas nozīmīgā arhitektūras ēkā, kurā reiz atradās leģendārā viesnīca “Rīga”.

Padomju laikos viesnīca “Rīga” piedāvāja pirmo bāru Latvijā un servēja pirmos kokteiļus visā Padomju Savienībā, kā arī to uzskatīja par vienu no labākajām viesnīcām visā republikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt jaunā viesnīca ir daļa “Kempinski Hotels” viesnīcu grupas, kas izveidota 1897. gadā un ir Eiropas vecākā luksusa klases viesnīcu grupa. “Kempinski” šobrīd pārvalda 76 pieczvaigžņu viesnīcu un rezidenču portfolio 31 valstī un turpina pievienot tam jaunus īpašumus Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā un Amerikā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl