LDz šefs sašutis par viņa izmantošanu kampaņā Ogrē; VL-TB/LNNK spiesti aizvākt plakātus

12 komentāri
LDz šefs sašutis par viņa izmantošanu kampaņā Ogrē; VL-TB/LNNK spiesti aizvākt plakātus
Foto: Kitija Girviča

Nepatīkamu pārsteigumu priekšvēlēšanu laikā piedzīvojis VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš. Pašam nezinot, viņš ar savu seju un vārdu kļuvis par Nacionālās apvienības (NA) kampaņas dalībnieku. Bērziņš vērsies pie partijas vadības ar prasību nekavējoties pārtraukt šo aģitāciju. Nedēļu nostāvējis, plakāts šodien ir noņemts.

LDz šefa seja kopš pagājušās nedēļas pavērās uz garāmgājējiem un autobraucējiem Ogrē, kuri gatavojās šķērsot dzelzceļa pārbrauktuves Raiņa ielā un uz Kalna prospekta. Tas ir attēls no pagājušās vasaras, kad Bērziņš sarokojās ar Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieku Egilu Helmani (VL-TB/LNNK) pēc tam, kad bija vienojušies par sadarbību divlīmeņu šķērsojuma projektēšanā Ogrē. Zem pārbrauktuvēm plānots izbūvēt tuneļus, un to finansēšanu daļēji gatavs uzņemties LDz.

Foto

Projekta lietderību Bērziņš neapšauba, bet ir sašutis par “patvaļīgo un nesaskaņoto” Ogres novada domes rīcību. Ar oficiālu vēstuli LDz šefs vērsies pie NA vadības, atgādinot, ka ir valsts amatpersona un šāda partijas rīcība viņu nostāda interešu konfliktā. Ir pārkāpti vairāki normatīvie akti, tāpēc Bērziņš pieprasa nekavējoties pārtraukt viņa vārda un attēla izmantošanu aģitācijas materiālos.

NA no plakātiem cenšas norobežoties. Tos uz savu galvu apmaksājis un uzstādījis maksātnespējīgais Intars Sniedze, kurš nav ne partijas biedrs, ne atbalstītājs. Ogrē Sniedze pazīstams kā biedrības “Osports” valdes priekšsēdētājs. Viņš jau pirms iepriekšējām vēlēšanām publiski aģitējis par labu Helmanim.

Sniedzem šobrīd ir aktīvs fiziskās personas maksātnespējas process, kas ar Ogres rajona tiesas spriedumu pasludināts 2015. gada 17. martā, taču tas nav traucējis viņam apmaksāt politisko aģitāciju.

Jautāts, vai par šo kampaņu nav zinājis pats Helmanis, kurš ir ne vien biedrs, bet arī NA valdes loceklis un Ogres nodaļas vadītājs, Ogres vicemērs atbild noliedzoši. Par Sniedzes aktivitātēm viņam nekas neesot bijis zināms.

TOP komentāri

 • taspats
 • Ieva Dumpe
  +2 +2 0

  Ieva Dumpe

  Pašas pretīgākās,netīrākās un pašu politiķu necienīgākās pirmsvēlēšanu kampaņas aģitācijas.Tiešām FUI pilnīgi visiem.Nekad tā nav bijis,kad tik ļoti viens otru nomelno.NOMELNO,nevis runā par saviem plāniem Latvijas tautas ieguldījumā!!!
 • Laura Zicmane
  +2 +2 0

  Laura Zicmane

  Nesoli to ko nevari izpildīt, sastrēgumi būs un tie nepazudiis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl