Latviju satracina īpatnējs sludinājums – Māte gatava atdot “lietošanā” savu bērnu

0 Komentāru
Latviju satracina īpatnējs sludinājums – Māte gatava atdot “lietošanā” savu bērnu
naixn/Flickr

Kāda māmiņa Zemgalē pamatīgi satracinājusi Latvijas sabiedrību, reģionālajā medijā Zemgales Ziņas ievietojot sludinājumu, ka viņa atdod “lietošanā” savu bērnu, kamēr pati domā aizceļot uz Holandi.

“Labdien. Esmu nonakuse shada situacijaa kad man jaabrauc uz Holandi bet savu meitinju lidzi nevaru njemt. Diemzeel ari visi radinji ir vai mirushi vai arzemes un nevar palidzet. Es veletos atdot lietosana savu 7 meneshus veco meitinju kadam jaukam paarim. Kad es nokartoshu visu ar naudaam un pate vareeshu vinju uztureet tad es gribeeshu vinju atpakalj. Pashi saprotiet ka sociem es neko nevaru taa atstat citaadi atnjems pavisam. Meitinja ir klusa, dziivesprrieciiga. Sauc vinju Irina. Jums patiks. Paliidziet, esmu gatava izskatiit visus variantus. Ludzu suutiet aprakstu par sevi un gjimenes foto uz [email protected]

Sludinājums, kuram dots nosaukums “Dāvinu bērnu”, izpelnījies citu foruma dalībnieču nicinājumu un nosodījumu. Tiesa gan, pēc tam, kad diskusija portālā sasniegusi teju baltkvēli, sludinājuma autore, kas sevi dēvē par Alīnu, sāk rakstīt, ka patiesībā esot “jaunuve” un nekāda bērna viņai nav – tas esot bijis joks. Taču arī atklāsme par izjokošanu citu diskusijas dalībnieku vidū rada sašutumu – ar tādām lietām nejokojot.

Ekrānuzņēmumi:

0 Komentāru