Komentāri
Latviju pārņēmusi kūlas dedzināšanas sērga! Glābēji un Valsts kontrole ceļ trauksmi
FOTO: LETA

Līdz ar siltāka laika iestāšanos Latviju atkal pārņēmusi kūlas dedzināšanas sērga. Trauksmi par situāciju ugunsdrošības jomā ceļ ne tikai ugunsdzēsēji, bet arī Valsts kontrole. Ar tās secinājumiem šodien iepazīsies Saeimas deputāti.

Pēc veiktās revīzijas Valsts kontrole nākusi klajā ar satraucošiem paziņojumiem. Tā secina, ka daudzās būtiskās jomās ugunsdrošības normas valstī tiek ignorētas, bet administratīvie sodi par pārkāpumiem tiek piemēroti šokējoši reti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, situācijās, kad degusi kūla, tikai vienā procentā gadījumu īpašniekam par teritorijas nesakopšanu atbilstoši ugunsdrošības prasībām ir uzlikts sods.

To, ka cilvēki neņem vērā aizliegumus, apliecina arī glābēju apkopotā statistika par Lieldienu brīvdienām.

VUGD priekšnieka vietnieks, Kristaps Eklons

Jābūt laikam gana skarbam un jāsaka, ka nemākam atpūsties un svinēt svētkus saulainā, sausā laikā. Ugunsgrēku skaits bija vienkārši nenormāli liels. Kopumā pa četrām svētku dienām bija teju vai 500 ugunsgrēki. Tas ir milzīgs skaitlis.

Ugunsdzēsēji arī skaidro, ka kūlas dedzinātāji tiek sodīti reti, jo viņu vainu ir grūti pierādīt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl