Komentāri
Latviju ES prezidentūras laikā atbalstīs BMW; budžetā ietaupīti 1,5 miljoni eiro
FOTO: SCANPIX

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē autotransporta pakalpojumus nodrošinās”BMW Group” un Inchape ”BM Auto”. To trešdien, 27. augustā, preses konferencē paziņoja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, nosaucot pirmo Latvijas prezidentūras oficiālo partneri. Tādējādi valsts budžets ietaupīs aptuveni 1,5 miljonus eiro.

Uzņēmums sniegs iespēju izmantot aptuveni 218 BMW markas automašīnas. Ar šiem transportlīdzekļiem tiks pārvadāti gan valstu vadītāji, gan ārlietu ministri. ”Ceru, ka šis piemērs būs kā pamudinājums arī citiem potenciālajiem atbalstītājiem,” pauž ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan prezidentūras vairāk nekā 25 tūkstošus ārvalstu viesu aicinās izmantot, galvenokārt, sabiedrisko transportu, atsevišķu pasākumu nodrošināšanai būs nepieciešami individuāli autotransporta pakalpojumu risinājumi. ”BMW Group” un ”Inchcape BM Auto” no 2015. gada 2. janvāra līdz 30. jūnijam plāno nodot līdz pat 218 transportlīdzekļiem Latvijas prezidentūras pasākumu nodrošināšanai, tai skaitā vieglās automašīnas delegāciju vadītājiem, mikroautobusus pavadošajām delegācijām, kā arī citus transportlīdzekļus protokolāro un drošības prasību nodrošināšanai.

No 2015.gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam Latvija pirmo reizi tās vēsturē uz sešiem mēnešiem kļūs par prezidējošo valsti Eiropas Savienības Padomē. Veiksmīgai prezidentūras norisei ikviens uzņēmējs vai iedzīvotājs aicināts piedāvāt savas preces, pakalpojumus, kā arī finanšu līdzekļus. Plašāka informācija par ziedojumiem un dāvinājumiem prezidentūrai sekretariāta mājaslapā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl