Komentāri

“Domāju, ka tas ļoti daudz nozīmē Liepājai un vispār skolu izglītības videi, ka kas tāds tiek novērtēta,” tā saņemto Latvijas Arhitektūras galveno balvu – simbolisko “zelta ananasu” – “900 sekundēm” komentēja Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas renovācijas autore arhitekte Ilze Mekša.

Viņa arī cer, ka skolas jaunais veidols bērniem un jauniešiem radīs vēl lielāku patiku apgūt zināšanas Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Arhitektūras gada balva ir ikgadējs nacionāls arhitektūras konkurss ar mērķi apzināt un popularizēt Latvijas arhitektūras labākos sniegumus un veicināt arhitektūras augstvērtīgu attīstību. Tas ir Latvijas arhitektūras gada lielākais notikums, atzīts par valstiski nozīmīgu pasākumu, un pati balva ir augstākais apbalvojums Latvijas arhitektūrā.

Saruna ar Ilzi Mekšu

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl