Lai gan no marta sākuma putnu gripas draudu dēļ spēkā ir stingri ierobežojumi pat vismazākajiem mājputnu turētājiem, piemājas saimniecības nesteidz ieslēgt savas vistas un pīles. To atklāja Pārtikas un veterināra dienesta (PVD) inspektoru Īslīces pagastā veiktās pārbaudes, kurās klāt bija arī raidījums “LNT Ziņu TOP 10”.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Hm

  Hm

  No kurienes visi šie vīrusi rodas?Nu gluži kā pēc pasūtījuma!vēl tik cilvēku vīruss trūkst, kas zin, tāds ar beigās uzradīsies.Kritīsim kā mušas. Un kādas tas ir un būs izdevīgi.
 • veģetāris

  veģetāris

  Varbūt ir jāsauc talkā mednieki.Jāsarindo gar Latvijas robežu un lai likvidē visu kuri ielido. Un protams vēl par padarīto dāsni samaksāt. Līdzīgi kā ir ar tām mežacūkām. Jo patreiz izskatās ,situācija ir tāda kā aprakstīta iepriekšējā komentārā. Pilnīgs sviests.
 • Redziet -

  Redziet -

  Kas šito taisa ? Jūs man neviens neiestāstīsiet, ka tas nav speciāli darīts, lai te likvidētu lauksaimniecību, un lauki būtu tukši. Jau ir. Kāpēc vēl kaķi nav jāreģistrē ? Pilns viņu ir visur, ar tiem neviens negrib tikt galā. Cūkas laukos vairs nav, likvidēsim arī vienīgos mājas sargus no zagļiem, likvidēsim putnus, nu nebūs mums savas cūkgaļas, ne olu, bet nedomājiet, ka es tos produktus pirkšu veikalā. Prātā nav nācis. Iztikšu, un būšu tāpat izdzīvojusi . Apmēram gandrīz tā, kā kādā blokādē. Dzīvojām 50 gadus PSRS, nezinājām ne narkotikas, ne azartspēles, ne cūku mēra, ne putnu gripas. Nebija, un kāpēc nebija ?????? 50 gadus nebijām dzirdējuši par tādām lietām. Postītāji, vairāk nekas, nedos cilvēkiem Latvijā mierīgi dzīvot, kaut arī nabadzībā. Kas būs nākošais ? Tīfs , lai vēl atlikušās cilvēku rindas paretinātu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!