1 komentārs
LATVIJAS VĪRIEŠIEM: vai jūs varat aizstāvēt savus bērnus un valsti no pedofiliem?
FOTO: LETA

Sašutuma vētru sabiedrībā izsaucis Liepājā piespriestais sods tēvam un dēlam pedofiliem – iedzīvotāji to uzskata par pārāk maigu un gatavojas rīt, 17. jūlijā, rīkot protesta akciju. Tās organizatori aicina Latvijas vīriešus apvienoties un aizstāvēt savus bērnus no pedofiliem.

”Latvijas vīriešiem! Mēs varam desmitiem tūkstoši aizbraukt uz Liepāju iedzert un “ietusēt” pludmales Summer Sound festivālā. Bet-  vai mēs varam tikpat kuplā skaitā apvienoties, lai aizstāvētu mūsu valsts bērnus? Kamēr sēdēsim internetā un šausmināsimies par netaisnīgo sodu Liepājas pedofiliem, nekas nemainīsies. Mums beidzot jāpārvar savs slinkums, jāiziet no savas komforta zonas un negribēšanas iesaistīties,” vēsta ieraksts Facebook lapā Neesi vienaldzīgs – esi atbildīgs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja mēs varam apvienoties tikai hokejā vai tusiņā pie alus kausa, bet nevaram apvienoties visu savas valsts bērnu aizsardzībā, neesam cienīgi sevi saukt par diženiem vai vareniem. Tas ir mūsu valsts vīriešu uzdevums – aizsargāt savu valsti un vispirms aizsargāt savas valsts bērnus! Aizsargāt katru dienu savā personīgajā dzīvē un aizsargāt ar iesaistīšanos acīmredzamu netaisnību novēršanā valsts dzīvē kopumā! Mēs esam tik dižena valsts, cik diženi izturamies pret bērniem, saviem, kaimiņu, latviešu un krievu, visiem! Ko šobrīd varam darīt – 2015. gada 17. jūlijā piebiedroties Liepājā organizētajam piketam, piedalīties protesta akcijā bērnu tiesību aizsardzības lomas stiprināšanai un visa veida sodu politikas tūlītējai sakārtošanai bērnu labā! Mēs varam pieprasīt un panākt tūlītējas izmaiņas, nepieļaujot birokrātisku vainīgo un atbildīgo meklēšanu gadiem. Bet to panākt mēs varam tikai kopā un iesaistoties!” norāda ieraksta autori.

Jau ziņots, ka Liepājas tiesa pirmdien nolasījusi spriedumu Jevgēņijam un Oļegam Smirečanskiem. Abi vīrieši aptuveni piecu gadu garumā seksuāli izmantojuši mazgadīgu meitenīti, kurai noziegumu izdarīšanas sākumā bija vien pieci gadi.

Nozieguma veicējiem piespriests naudas sods aptuveni 700 eiro katram un nedaudz vairāk par 200 stundām piespiedu darba. Gan pie raksta par spriedumu, gan komentāros sociālajos tīklos cilvēki neslēpj savu sašutumu par tiesas maigo spriedumu.

Iedzīvotāju viedoklim piekrīt arī Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja, taču viņai ir skaidrojums, kāpēc tiesnesis pasludinājis tik nepopulāru spriedumu.

Proti, nozieguma izdarīšanas brīdi krimināllikumā spēkā bija krietni mazāki sodi par šādu nodarījumu nekā tagad.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl