Latvijas uzņēmumu reputācijas tops! 1. vietā iekļuvusi maizes ceptuve ”Lāči”

0 Komentāru
Latvijas uzņēmumu reputācijas tops! 1. vietā iekļuvusi maizes ceptuve ”Lāči”
FOTO: LETA

Maizes ceptuve ”Lāči” un tās vadītājs Normunds Skauģis šodien plūca laurus kā labākās reputācijas īpašnieki Latvijas uzņēmumu vidū.

Nupat publiskotajā uzņēmumu reputācijas topā šogad vērojamas lielas pārmaiņas – īpaši labi klājies tiem ražotājiem, kas ne tikai pelnījuši, bet arī ziedojuši labdarībai.

Latvijas uzņēmumu reputācijas topa virsotnē šogad pirmoreiz nonākusi maizes ceptuve. Lāču maize un tās vadītājs un īpašnieks Normunds Skauģis saņēmuši augstāko godu attiecīgi kā cienītākais uzņēmums un cienītākais uzņēmuma vadītājs.

Lāču maizei sekoja Latvijas Mobilais telefons, kas jau tradicionāli apgrozās reputācijas topa augšgalā, un Dobeles dzirnavnieks, kuram, ironiski, nesen Valsts ieņēmumu dienests apķīlāja īpašumus par it kā nenomaksātiem nodokļiem. Dobeles dzirnavnieks gan šos aprēķinus uzskatīja par absurdiem, un sabiedrības spiediena rezultātā VID savu lēmumu ātri mainīja.

Latvijas uzņēmumu reputācijas tops tiek veidots jau 12 gadus, un šogad tā virsotni piemeklējušas pamatīgas pārmaiņas. Piemēram, pērn topā pirmo vietu ieguva saldumu ražotājs Laima, kam šogad nav izdevies iekļūt pat pirmajā desmitniekā. Savukārt straujāko reputācijas izaugsmi piedzīvojis datortīklu aprīkojuma ražotājs Mikrotīkls.

Mikrotīkla reputācijas pieaugums, visticamāk, skaidrojams ar rekordlielo viena miljona eiro ziedojumu Bērnu slimnīcas fondam. Kāda cita pozitīva tendence, ko savā uzrunā uzsvēra arī premjerministrs Māris Kučinskis – šogad topa augšgalā iekļuvuši daudzi uzņēmumi, kuri savus produktus eksportē.

Latvijas uzņēmumu reputācijas topu izstrādā laikraksts Dienas Bizness, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un sabiedrisko attiecību uzņēmums Nords Porter Novelli. Tā veidošanā aptaujāti 2400 cilvēki, tostarp uzņēmēji.

Video

0 Komentāru