Komentāri
Latvijas uzņēmējiem piederošais Ventbunker vēlas investēt airBaltic
FOTO: LETA

Vairākiem Latvijas uzņēmējiem piederošais naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Ventbunker negaidīti paudis gatavību investēt nacionālajā aviokompānijā airBaltic.

Ventbunkers aicina uz sarunām airBaltic valdes priekšsēdētāju Martinu Gausu un uzņēmuma padomi, kā arī nozares atbildīgo Satiksmes ministriju, pārrunāt investīciju iespējas airBaltic attīstībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šādu piedāvājumu ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš saņēmis vakarvakarā. Ventbunkers esot gatavs sniegt nepieciešamo ieguldījumu, lai arī valdība jau atbalstījusi līguma parakstīšanu ar Vācijas investoru Ralfu Montāgu Dīteru Girmesu, kurš izteica vēlmi investēt 52 miljonus eiro.

Ventbunkers bija viens no uzņēmumiem, kas savulaik bija ierauts tā saucamajā Ventspils tranzītkarā. Ventbunkers zināmākie akcionāri ir uzņēmēji Olafs Berķis, Igors Skoks un Genādijs Ševcovs, kā arī, iespējams, Aivars Lembergs, kura arestēto mantu pārrauga advokāts no Šveices Rūdolfs Meroni.

Jāatgādina, ka Ventbunkera meitaskompānija Latvijas Naftas tranzīts par teju 80 miljoniem eiro nupat pārdeva 43% Ventspils naftā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl