Latvijas uzņēmējiem piederošais Ventbunker vēlas investēt airBaltic

0 Komentāru
Latvijas uzņēmējiem piederošais Ventbunker vēlas investēt airBaltic
FOTO: LETA

Vairākiem Latvijas uzņēmējiem piederošais naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Ventbunker negaidīti paudis gatavību investēt nacionālajā aviokompānijā airBaltic.

Ventbunkers aicina uz sarunām airBaltic valdes priekšsēdētāju Martinu Gausu un uzņēmuma padomi, kā arī nozares atbildīgo Satiksmes ministriju, pārrunāt investīciju iespējas airBaltic attīstībā.

Šādu piedāvājumu ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš saņēmis vakarvakarā. Ventbunkers esot gatavs sniegt nepieciešamo ieguldījumu, lai arī valdība jau atbalstījusi līguma parakstīšanu ar Vācijas investoru Ralfu Montāgu Dīteru Girmesu, kurš izteica vēlmi investēt 52 miljonus eiro.

Ventbunkers bija viens no uzņēmumiem, kas savulaik bija ierauts tā saucamajā Ventspils tranzītkarā. Ventbunkers zināmākie akcionāri ir uzņēmēji Olafs Berķis, Igors Skoks un Genādijs Ševcovs, kā arī, iespējams, Aivars Lembergs, kura arestēto mantu pārrauga advokāts no Šveices Rūdolfs Meroni.

Jāatgādina, ka Ventbunkera meitaskompānija Latvijas Naftas tranzīts par teju 80 miljoniem eiro nupat pārdeva 43% Ventspils naftā.

0 Komentāru