Komentāri
Ļaunprātīga maksātnespējas procesa dēļ Latvijā zaudēti 665 miljoni eiro
FOTO: LETA

Ļaunprātīga maksātnespējas procesa dēļ Latvijas tautsaimniecība sešos gados zaudējusi 665 miljonus eiro, – ar tādu secinājumu klajā nākuši ārvalstu investori.

Ārvalstu investoru padome, atsaucoties uz auditorkompānijas Deloitte pētījumu, brīdina, – ja Latvijā netiks radīta kvalitatīva maksātnespējas procesa uzraudzības un kontroles sistēma, tad nākamo desmit gadu laikā zaudējumi būs krietni lielāki.

Tikmēr maksātnespējas administratori ārvalstu investoru secinājumiem nepiekrīt un auditoru aprēķinus sauc par virtuāliem.

Plašāk par to, kādas pārmaiņas pašreizējā maksātnespējas procesā vēlas redzēt ārvalstu investori, bet kādas – paši administratori, skaties LNT Ziņās plkst. 20.00.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl