Komentāri
Latvijas stjuartes tiesa Dubaijā – šantāža ar pikantiem foto, 100 000 dolāru izspiešanas mēģinājums
Foto: LETA / REUTERS

Kāda stjuarte no Latvijas Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, tiek apsūdzēta par mēģinājumu izspiest simttūkstoš dolāru no kāda Azerbaidžānas pilsoņa.

Pagājušā gada nogalē viņš saņēmis ziņu sociālajā tīklā “Instagram” no 29 gadus vecās stjuartes, ka viņas rīcībā esot kompromitējoši fotoattēli, kur redzama šā vīrieša sieva ar mīļāko. Tā vēsta izdevums “Gulf News”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete sociālajā tīklā “Instagram” šantažējusi 35 gadus vecu azerbaidžāņu tirgotāju, pieprasot no viņa 100 000 ASV dolāru par fotogrāfijām, kurās viņa sieva redzama puskaila kopā ar savu bijušo draugu.

Saņemot fotogrāfiju, kurā viņa sieva redzama ar savu bijušo draugu, vīrietis pārskaitījis stjuartes bankas kontā 10 000 ASV dolāru. Šantažētāja nerimās un pieprasīja 10 000 dolāru par katru fotogrāfiju. Vīrietis tad par izspiedēju ziņoja policijai. “Instagram” konts tika izsekots, un sieviete arestēta. Noskaidrots, ka stjuarte sadraudzējusies ar azerbaidžāņa sievas bijušo mīļāko, kurš savukārt viņai parādījis fotogrāfijas.

Viņas līdzgaitnieks pagaidām nav noķerts. Savukārt stjuarte tiesā noliegusi apsūdzības šantāžā, sakot, ka viņa azerbaidžānim nebija draudējusi. Tiesas spriedums gaidāms pēc mēneša. Pašlaik nav zināms, kurā aviokompānijā stjuarte strādā, kā arī netiek atklāts, kuras valsts teritorijā un kādos apstākļos viņa arestēta.

Tiesas spriedums šajā lietā gaidāms 10. oktobrī.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl