Komentāri
Latvijas stjuartes tiesa Dubaijā – šantāža ar pikantiem foto, 100 000 dolāru izspiešanas mēģinājums
Foto: LETA / REUTERS

Kāda stjuarte no Latvijas Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, tiek apsūdzēta par mēģinājumu izspiest simttūkstoš dolāru no kāda Azerbaidžānas pilsoņa.

Pagājušā gada nogalē viņš saņēmis ziņu sociālajā tīklā “Instagram” no 29 gadus vecās stjuartes, ka viņas rīcībā esot kompromitējoši fotoattēli, kur redzama šā vīrieša sieva ar mīļāko. Tā vēsta izdevums “Gulf News”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete sociālajā tīklā “Instagram” šantažējusi 35 gadus vecu azerbaidžāņu tirgotāju, pieprasot no viņa 100 000 ASV dolāru par fotogrāfijām, kurās viņa sieva redzama puskaila kopā ar savu bijušo draugu.

Saņemot fotogrāfiju, kurā viņa sieva redzama ar savu bijušo draugu, vīrietis pārskaitījis stjuartes bankas kontā 10 000 ASV dolāru. Šantažētāja nerimās un pieprasīja 10 000 dolāru par katru fotogrāfiju. Vīrietis tad par izspiedēju ziņoja policijai. “Instagram” konts tika izsekots, un sieviete arestēta. Noskaidrots, ka stjuarte sadraudzējusies ar azerbaidžāņa sievas bijušo mīļāko, kurš savukārt viņai parādījis fotogrāfijas.

Viņas līdzgaitnieks pagaidām nav noķerts. Savukārt stjuarte tiesā noliegusi apsūdzības šantāžā, sakot, ka viņa azerbaidžānim nebija draudējusi. Tiesas spriedums gaidāms pēc mēneša. Pašlaik nav zināms, kurā aviokompānijā stjuarte strādā, kā arī netiek atklāts, kuras valsts teritorijā un kādos apstākļos viņa arestēta.

Tiesas spriedums šajā lietā gaidāms 10. oktobrī.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl