Komentāri

Latvijas “roņi” atklāj sezonu. Desmitiem ziemas peldētāju šodien Jūrmalā pie Bulduru glābšanas stacijas, spītējot rudenīgajiem laikapstākļiem un vēsajam ūdenim, atklāja ziemas peldēšanās sezonu.

Ūdens temperatūra šodien Jūrmalā bija vien 12 grādu, taču tas neatturēja vairākus desmitus cilvēku baudīt peldi. Ziemas peldētājiem sezona ilgst no oktobra pirmās svētdienas līdz aprīlim. Šī ir jubilejas – 40. sezona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar 40. sezonu ”roņi” sāk gatavoties arī ziemas peldēšanas pasaules čempionātam, kas tiek rīkots ik pēc diviem gadiem.

Jau pēc mēneša Jelgavā notiks pirmās ziemas peldēšanās sacīkstes, bet Latvijas čempionāts ziemas peldēšanā paredzēts februāra beigās.

Cilvēki, kuri aktīvi peldas ziemas sezonā, Latvijā ir vairāk par 200.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl