Komentāri
Latvijas robežsargiem sāk trūkt telpu nelegālo imigrantu izmitināšanai
FOTO: LETA

Ņemot vērā aizvien pieaugošo nelegālo imigrantu pieplūdumu Latvijā, Valsts robežsardzei ir pamatotas bažas par turpmākajām nelegālo imigrantu izmitināšanas iespējām, informē Valsts robežsardze.

Līdz ar Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centra Olaine slēgšanu ar 2011. gada 1. jūniju aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrs Daugavpils ir vienīgā nelegālo imigrantu izmitināšanas vieta Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties Valsts robežsardzes amatpersonu profesionalitātei, veicot valsts robežas apsardzību un kontroli, šogad ir aizturēti jau 49 valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši Vjetnamas pilsoņi. Ņemot vērā aizvien pieaugošo nelegālo imigrantu pieplūdumu Latvijā, Valsts robežsardzei ir pamatotas bažas par turpmākajām nelegālo imigrantu izmitināšanas iespējām.

Lai gan centrs ir labiekārtots un vienlaicīgi var uzņemt 84 personas, tajā jau šobrīd ir izmitināti 80 nelegālie imigranti. Turklāt pēdējo divu nedēļu laikā aizturēto nelegālo imigrantu skaits rosina Valsts robežsardzi jau savlaicīgi sākt alternatīvu risinājumu meklēšanu nelegālo imigrantu izmitināšanai.

Lasi vēl