Komentāri
Latvijas robežsargiem sāk trūkt telpu nelegālo imigrantu izmitināšanai
FOTO: LETA

Ņemot vērā aizvien pieaugošo nelegālo imigrantu pieplūdumu Latvijā, Valsts robežsardzei ir pamatotas bažas par turpmākajām nelegālo imigrantu izmitināšanas iespējām, informē Valsts robežsardze.

Līdz ar Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centra Olaine slēgšanu ar 2011. gada 1. jūniju aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrs Daugavpils ir vienīgā nelegālo imigrantu izmitināšanas vieta Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties Valsts robežsardzes amatpersonu profesionalitātei, veicot valsts robežas apsardzību un kontroli, šogad ir aizturēti jau 49 valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši Vjetnamas pilsoņi. Ņemot vērā aizvien pieaugošo nelegālo imigrantu pieplūdumu Latvijā, Valsts robežsardzei ir pamatotas bažas par turpmākajām nelegālo imigrantu izmitināšanas iespējām.

Lai gan centrs ir labiekārtots un vienlaicīgi var uzņemt 84 personas, tajā jau šobrīd ir izmitināti 80 nelegālie imigranti. Turklāt pēdējo divu nedēļu laikā aizturēto nelegālo imigrantu skaits rosina Valsts robežsardzi jau savlaicīgi sākt alternatīvu risinājumu meklēšanu nelegālo imigrantu izmitināšanai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl