Latvijas Radio vadītājs Aldis Pauliņš atkāpjas no amata

Komentāri
Latvijas Radio vadītājs Aldis Pauliņš atkāpjas no amata
Foto: LETA

Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš šodien notikušajā vadības sapulcē paziņojis, ka ir nolēmis atkāpties no amata. Amatu Pauliņš atstās 9. martā.

Kā galvenos iemeslus šim lēmumam Aldis Pauliņš min pārlieku lielu Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) iejaukšanos LR darbā, kā arī padomes kompetences trūkumu un nesaskaņas LR valdē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau stāstījām, ka Latvijas radio žurnālisti prasa celt krīzes laikos nogrieztās algas, pretējā gadījumā brīdinot par klusumu ēterā. Šo jautājumu radio kapitāldaļu turētājs – Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) – februāra vidū pārrunājusi ar radio valdi, un pēc sarunas kļuva skaidrs – uz ātru atrisinājumu radio ļaudis var necerēt. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Radio valde nespēj savā starpā sastrādāties.

Radio valde uz tikšanos ar NEPLP izsaukta pēc darbinieku draudiem algu nepaaugstināšanas gadījumā pat streikot.

Plašāk par Latvijas Radio vadītāja atkāpšanos TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl