Latvijas Radio vadītājs Aldis Pauliņš atkāpjas no amata

Komentāri
Latvijas Radio vadītājs Aldis Pauliņš atkāpjas no amata
Foto: LETA

Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš šodien notikušajā vadības sapulcē paziņojis, ka ir nolēmis atkāpties no amata. Amatu Pauliņš atstās 9. martā.

Kā galvenos iemeslus šim lēmumam Aldis Pauliņš min pārlieku lielu Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) iejaukšanos LR darbā, kā arī padomes kompetences trūkumu un nesaskaņas LR valdē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau stāstījām, ka Latvijas radio žurnālisti prasa celt krīzes laikos nogrieztās algas, pretējā gadījumā brīdinot par klusumu ēterā. Šo jautājumu radio kapitāldaļu turētājs – Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) – februāra vidū pārrunājusi ar radio valdi, un pēc sarunas kļuva skaidrs – uz ātru atrisinājumu radio ļaudis var necerēt. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Radio valde nespēj savā starpā sastrādāties.

Radio valde uz tikšanos ar NEPLP izsaukta pēc darbinieku draudiem algu nepaaugstināšanas gadījumā pat streikot.

Plašāk par Latvijas Radio vadītāja atkāpšanos TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl