“Latvijas Pasts” vēlas uzlabot klientu apkalpošanas ātrumu

3 komentāri

Lai paaugstinātu klientu servisu un apkalpošanas ātrumu, un risinātu citus jautājumus, “Latvijas Pasts” šogad plāno investēt četrus miljonus eiro.

Par to šodien pēc tikšanās ar satiksmes ministru Uldi Auguli informēja “Latvijas Pasta” vadītājs Mārcis Vilcāns. Paredzēts modernizēt kasu sistēmas visās pasta nodaļās, veikt klientu servisa mācības darbiniekiem, atsevišķās pasta nodaļās ieviest bērnu stūrīšus un velonovietnes.

Jau kopš pagājušās nedēļas vairākās “Latvijas Pasta” nodaļās ir iespējams pakalpojumu saņemšanai pieteikties attālināti ar mobilo aplikāciju.

Mārcis Vilcāns, “Latvijas Pasta” vadītājs

Esam uzsākuši darbu tajā virzienā, protams, jāsaka uzreiz, ka tas nenotiek vienā dienā, bet mēs esam ieskicējuši vairākus projektus, kas šo klientu apkalpošanu, sūtījumu izsniegšanu varētu paātrināt un tādējādi celt šo servisa līmeni.

Tāpat “Latvijas Pastā” plānots ieviest automatizētu šķirošanas kompleksu, atjaunot autoparku un veikt citas investīcijas.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

 • Signija
  +1 +1 0

  Signija

  Labāk būtu domājuši par lauku pastnieku algām!Mana draudzene nevar izdzīvot ar tādu algu un apsver iespēju meklēt darbu ārzemēs! Žēl...
 • Atkal
  0 0 0

  Atkal

  Ne tikai būtu pielikuši lauku pastniekiem, bet visiem šajā jomā strādājošiem pastniekiem,izsmiekls ir viņu algas!
  Ko dos iekārtoti pasti utt.,ja nebūs darbinieku,jo par tiem grašiem strādāt negribēs drīz neviens.
  Kārtējo reizi uz uzlabošanas un investēšanas rēķina krāmēs savās kabatās!
  Kur cilvēcīgums,viņiem svarīgāk kases aparātus nomainīt,algas viņiem nav prioritāte, jo pašiem sulīgi tiek!
 • Zerry
  0 0 0

  Zerry

  Take an excursion to CSDD. There is fast service. And make processes more simple. Now if buying one simple stamp in post, the procedure is like some big event and taking time.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl