“Latvijas pasts” brīdina par krāpniekiem, kas darbojas uzņēmuma vārdā

0 Komentāru
“Latvijas pasts” brīdina par krāpniekiem, kas darbojas uzņēmuma vārdā
KASPARS KRAFTS, F64

VAS “Latvijas pasts” brīdina par krāpniekiem, kas darbojas uzņēmuma vārdā, izsūtot viltus e-pastus, kuros personas tiek aicinātas veikt atmuitošanu saņemtam sūtījumam, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

“Latvijas pasts” skaidroja, ka cilvēkiem, kuri saņēmuši šādu ziņu, ir jāpievērš uzmanība mājaslapu adresēm, uz kurām tiek prasīts nospiest saņemtajā e-pasta vēstulē. Tāpat jāpievērš uzmanība sūtītāja e-pasta adresei – tā var izskatīties ļoti līdzīga īstajai e-pasta adresei.

Saņemot šādu ziņu, nekādā gadījumā nedrīkst veikt maksājumus un vērt vaļā interneta saites, kas atrodas e-pasta pielikumā.

Jau ziņots, ka “Latvijas pasta” apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 93,146 miljoni eiro, kas ir par 3,1% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 55,3% – līdz 2,313 miljoniem eiro.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku.

0 Komentāru