“Latvijas Pasta” nodaļas laupītājs bijis bez maskas un runājis krieviski

1 komentārs
“Latvijas Pasta” nodaļas laupītājs bijis bez maskas un runājis krieviski
Foto: Jānis Zvērs

Vakar ap plkst. 18.20 noticis uzbrukums Rīgas 45. pasta nodaļai, kas atrodas Katrīnas dambī 22. Šodien notikuma vietā strādā drošībnieki – no telpām iznests kases aparāts, iekšā notiekošo vēro apsargs. Filmēt telpās nav ļauts.

Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns skaidroja, ka laupītāja guvums bijis niecīgs – ap 280 eiro, bet sīkākas detaļas par notikušo, lai skaidro policija, kas sola plašāku informāciju nākamnedēļ. Uzbrucējs aizvien nav noķerts.

Pie pasta nodaļas sastaptie vietējie iedzīvotāji atzīst, ka rajons ir visai bīstams un vakaros te staigāt apkārt nav pārāk omulīgi.

Tiek aiznests kases aparāts

Foto: Jānis Zvērs

Neoficiāli zināms, ka uzbrucējs bijis bez maskas un nodaļā ieradies īsi pirms slēgšanas, kad telpās atradās klienti. Viņš pēkšņi izvilcis gāzes pistoli, izšāvis gaisā un krieviski pieprasījis naudu. Uzbrukuma laikā sasists stikls.

Pēc tam vīrietis aizmucis.

Policija šobrīd veic operatīvos pasākumus un turpina darbu pie noziedznieka meklēšanas.

VAS “Latvijas Pasts” paziņojis, ka pasta darbinieki šajā situācijā rīkojās precīzi atbilstoši noteiktajām procedūrām, ar trauksmes pogu izsaucot apsardzi, kā arī Valsts policiju, kas notikuma vietā ieradās nekavējoties.

Foto

Plašāk par notikušo šovakar TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • taka
    +1 +1 0

    taka

    Rajons drūms, jau 25 gadus atpakaļ tur bieži vecie palika bez sūtījumiem un pensijas... Laiks pārvākties uz ko civilizētāku, pastam naudas pietiek...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl