Komentāri

Pārāk vēlu saņemot svarīgu vēstuli no Jelgavas pašvaldības, mamma Andžela Strazda savam bērnam gandrīz pazaudējusi vietu rindā uz bērnudārzu.

Jelgavas iedzīvotāja Andžela Strazda nav piedzīvojumu meklētāja, taču, līdzko darīšana ir ar Latvijas pastu, tā piedzīvojumi uzrodas. Svarīgā vēstule tika izsūtīta 22. decembrī, bet saņemta vien 6. janvārī. Šī vēstule bijusi gana svarīga, jo tajā Jelgavas pašvaldība informējusi, ka līdz 5. janvārim ir jāpiesaka sava atvase bērnudārzā. Sekas varēja būt visai nepatīkamas – bērns varēja zaudēt ieņemto rindu bērnudārzā un atkal tikt ”aizbīdīts” uz rindas galu. Tāpat, ignorējot šo vēstuli, visticamāk, tiktu zaudēta arī valsts kompensācija 140 eiro apmērā par aukles pakalpojumu izmantošanu. kopumā vēstule pie adresāta ceļojusi 15 dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi Andžela 23. decembrī ielūkojās arī savā e-pastā, un tur saņēma vajadzīgo informāciju, pēc tam nokārtojot svarīgās formalitātes.

”Kopumā šogad svētku laikā bija desmit brīvdienas. 23. decembris bija pēdējā piegāde, ko Latvijas pasts veica pirms Ziemassvētkiem. Ja tas ir parasts sūtījums, tad piegāde notiek trīs dienu laikā. Šajā gadījumā tas nozīmē, ka līdz 30. decembrim vēstulei būtu jānonāk pie adresāta. Diemžēl šoreiz bija radusies kļūme šķirošanas procesā,” situāciju skaidro Gundega Vārpa, Latvijas pasta komunikāciju vadītāja.

Vienas dienas laikā vēstuļu šķirotāji sašķiro aptuveni 1,2 tūkstošus vēstuļu, tādēļ pastāv iespējas kļūdīties ”cilvēciskā riska faktora” dēļ, norāda Latvijas pasta pārstāve.

Par nedienām ar Latvijas pastu uzzini video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl