Latvijas pasta kļūmes dēļ bērns gandrīz zaudē vietu dārziņā

0 Komentāru
Latvijas pasta kļūmes dēļ bērns gandrīz zaudē vietu dārziņā
Foto: LETA

Pārāk vēlu saņemot svarīgu vēstuli no Jelgavas pašvaldības, mamma Andžela Strazda savam bērnam gandrīz pazaudējusi vietu rindā uz bērnudārzu.

Jelgavas iedzīvotāja Andžela Strazda nav piedzīvojumu meklētāja, taču, līdzko darīšana ir ar Latvijas pastu, tā piedzīvojumi uzrodas. Svarīgā vēstule tika izsūtīta 22. decembrī, bet saņemta vien 6. janvārī. Šī vēstule bijusi gana svarīga, jo tajā Jelgavas pašvaldība informējusi, ka līdz 5. janvārim ir jāpiesaka sava atvase bērnudārzā. Sekas varēja būt visai nepatīkamas – bērns varēja zaudēt ieņemto rindu bērnudārzā un atkal tikt ”aizbīdīts” uz rindas galu. Tāpat, ignorējot šo vēstuli, visticamāk, tiktu zaudēta arī valsts kompensācija 140 eiro apmērā par aukles pakalpojumu izmantošanu. kopumā vēstule pie adresāta ceļojusi 15 dienas.

Par laimi Andžela 23. decembrī ielūkojās arī savā e-pastā, un tur saņēma vajadzīgo informāciju, pēc tam nokārtojot svarīgās formalitātes.

”Kopumā šogad svētku laikā bija desmit brīvdienas. 23. decembris bija pēdējā piegāde, ko Latvijas pasts veica pirms Ziemassvētkiem. Ja tas ir parasts sūtījums, tad piegāde notiek trīs dienu laikā. Šajā gadījumā tas nozīmē, ka līdz 30. decembrim vēstulei būtu jānonāk pie adresāta. Diemžēl šoreiz bija radusies kļūme šķirošanas procesā,” situāciju skaidro Gundega Vārpa, Latvijas pasta komunikāciju vadītāja.

Vienas dienas laikā vēstuļu šķirotāji sašķiro aptuveni 1,2 tūkstošus vēstuļu, tādēļ pastāv iespējas kļūdīties ”cilvēciskā riska faktora” dēļ, norāda Latvijas pasta pārstāve.

Par nedienām ar Latvijas pastu uzzini video!

0 Komentāru