Latvijas Mūzikas akadēmijā mainīsies rektors

Komentāri

Gaidāmas pārmaiņas Latvijas Mūzikas akadēmijas vadībā!

Pēc piecu gadu darbības pašreizējais akadēmijas rektors profesors Artis Sīmanis savas pilnvaras gatavojas nodot kādam viņa pēctecim. Uz rektora amatu pretendē pieci kandidāti – Normunds Vīksne, Andris Vecumnieks, Guntars Prānis, Ivars Bērziņš un Jānis Kudiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi visi jau šobrīd dažādos amatos darbojas akadēmijā, un katrs piedāvā savu programmu un redzējumu akadēmijas turpmākajai attīstībai.

Visu kandidātu programmas vienojot vēlme saglabāt akadēmijas tradīcijas un akadēmiskās mūzikas mācību pieredzi. Tomēr kandidātus atšķir viņu izpratne par mūsdienīga studiju procesa nodrošināšanu.

Jaunā rektora vēlēšanas notiks nākamnedēļ 21. jūnijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl