Latvijas Mūzikas akadēmijā mainīsies rektors

Komentāri

Gaidāmas pārmaiņas Latvijas Mūzikas akadēmijas vadībā!

Pēc piecu gadu darbības pašreizējais akadēmijas rektors profesors Artis Sīmanis savas pilnvaras gatavojas nodot kādam viņa pēctecim. Uz rektora amatu pretendē pieci kandidāti – Normunds Vīksne, Andris Vecumnieks, Guntars Prānis, Ivars Bērziņš un Jānis Kudiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi visi jau šobrīd dažādos amatos darbojas akadēmijā, un katrs piedāvā savu programmu un redzējumu akadēmijas turpmākajai attīstībai.

Visu kandidātu programmas vienojot vēlme saglabāt akadēmijas tradīcijas un akadēmiskās mūzikas mācību pieredzi. Tomēr kandidātus atšķir viņu izpratne par mūsdienīga studiju procesa nodrošināšanu.

Jaunā rektora vēlēšanas notiks nākamnedēļ 21. jūnijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl