Latvijas miljonāru saraksts – turīgie kļūst vēl turīgāki

9 komentāri

Latvijas turīgākie cilvēki kļūst vēl turīgāki, to parāda jaunais Latvijas miljonāru tops.

Tajā apkopoti valsts 100 bagātākie cilvēki, kā arī reizē ar miljonāriem atrodami lielākie pelnītāji, dividenžu saņēmēji un zaudējumus cietušie uzņēmēji. Šā gada Latvijas 100 bagātāko saraksta pirmajā vietā jau nemainīgi atrodas baņķieris – “ABLV Bank” bankas īpašnieks Oļegs Fiļs, kura turība tiek lēsta 315 miljonu eiro apmērā. Salīdzinot ar pagājušo gadu viņa bagātība pieaugusi par pieciem miljoniem eiro.

Lato Lapsa
žurnālists

Šā gada pārsteigums noteikti no pirmā acu uzmetieni ir tas, ka Aināram Šleseram ir fantastiski spējīgs dēls, kurš ir kļuvis par fantastiski labu pelnītāju. Ģimene, kā mēs atceramies no veciem laikiem, ir sabiedrības šūniņa, un, ja ģimene izlemj, ka īpašumu oficiālie īpašnieki ir tādi un tādi, tad tā ir viņu pašu iekšējā darīšana.

Jaunpienācējs Edvards Šlesers ir Latvijas gados visjaunākais miljonārs. Un viņš piesaka sevi ar 20 miljonu eiro lielu turību un ieņem bagātnieku topa 33. vietu. Kopumā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā šogad 41 jaunpienācējs, un tāds pats miljonāru skaits to ir pametis. Latvijas 100 bagātāko cilvēku kopējais turīgums šogad pieaudzis līdz 2,91 miljardam eiro.

TOP komentāri

  • Ērika Krimska
    +3 +3 0

    Ērika Krimska

    Labi,ka ne mans bērns.....nu esi bagāts OKEI! kam sevi ķengāt un izlikt apspriešanai? Katrs normāls cilvēks,labi saprot,ka ne paša pelnīts un tā tēva slava.......:(
  • Roberts Valenburgs
  • Ivčiks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl