Komentāri

Latvijā katru dienu no vardarbības cieš 100 sievietes. Tā ir gan fiziskā, garīgā un emocionālā vardarbība. Gita Bināne ir sieviete ar plašu sirdi, un tieši viņa, ir tā, kura ir gatava palīdzēt nelaimē nonākušajām meitenēm. 

Latvijas lepnuma nominācijā Labie darbi apbalvojumu ieguva Gita Bināne, kura ir “Cerības Centrs” dibinātāja. Kā stāsta pati laureāte “Cerības centrs” aizsākās ar zvanu pie durvīm, ziemas aukstajā periodā, kad izmisusi sieviete grūtniecības 8. mēnesī lūdza pēc palīdzības, un Gita bija tā sieviete, kura nevarēja atteikt, meklējot risinājumus. Tā soli pa solim radās ideja par “Cerības centra” izveidošanu, kura galvenais mērķis ir palīdzēt sievietēm, kuras ir nonākušas nelaimē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Cerības centrā” nonāk meitenes dažādos vecumos, ar dažādiem dzīvesstāstiem, un no dažādiem sociālajiem slāņiem. Šobrīd centrā ir astoņas mammas un vienpadsmit mazuļi, kas ir maksimālais skaitlis, ko centrs pašreiz var atļauties. Gita norāda, ka viņas ģimenē izglītībai ir liela nozīme, un mēģina stimulēt centra iemītnieces, to iegūt, kas noteikti var pavērt plašas durvis nākotnes dzīvei. Pašas centra sievietes raksturo, ka Gitas Binānes izveidotais “Cerības centrs” ir kā viena liela ģimene,  kurā sievietes viena otrai izpalīdz. Gita Bināne ļoti cer, ka sabiedrība kļūs saprotoša, likumdošana sakārtotāka un nevienam Latvijas bērnam nenāksies uzaugt bērnu namā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl