”Latvijas lepnuma” godināšanas ceremonija

10 komentāri

Projekts “Latvijas lepnums” ļauj ieskatīties cilvēku labajās sirdīs, un arī šogad, kad projekts tiek īstenots jau trīspadsmito gadu, mēs iepazīsim pašaizliedzīgus un apņēmīgus Latvijas cilvēkus.

Projekts “Latvijas lepnums” ļauj ieskatīties cilvēku labajās sirdīs, un arī šogad mēs iepazīsim pašaizliedzīgus un apņēmīgus Latvijas cilvēkus, kas kādam ir nesavtīgi palīdzējuši, stāvējuši blakus nelaimē, devuši cerību vai piepildījuši klusu sapni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziemas saulgriežu laikā akcijas “Latvijas lepnums” balvu pasniegšanas ceremonijā tiks godināti mūsu līdzcilvēki – ikdienā garāmejošos, tepat kaimiņos dzīvojošos, taču – izrādās – tādus, ar kuriem varam lepoties, kuriem piemīt gan labestība, gan personības spēks un kuri spēj tajā dalīties ar citiem.

Šis projekts ir būtisks arī tāpēc, ka iedrošina mūs – Latvijas cilvēkus – neklusēt par krietniem cilvēkiem un to darbiem, tāpēc saku lielu paldies tiem, kas šogad atsūtīja savus pieteikuma stāstus “Latvijas lepnumam”.

Tiešraide

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl