Latvijas Krievu savienība (LKS) iecerējusi sestdien, 12. janvārī, Rīgā organizēt kārtējo protesta pasākumu, kurā tikšot prasīts Latvijā nodrošināt sociālo un nacionālo taisnīgumu, liecina partijas ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

Atpakaļ uz rakstu

70 komentāri

 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Mīļie letiņi izskatās ka jūs esat tik apmierināti ar savu dzīvi un visu notiekošo politika ! Jo redz tiklīdz kāds sāk par kaut ko cīnīties jūs norejat un tas ir skaidrs Latvieši sēdes un lerkstes pa tukšo bet paši nekad nespēs piecelties un skaļi pateikt ka nav kārtība ar to to un šito , tad sēžat ar un nenidat ka valdība bāz kabatas jūsu naudu un audze vēderus
 • Demokratija Demos

  Demokratija Demos

  Drošības dienesti gatavi iejaukties politikā, redz ka ir bailes.
 • Lilita Laure

  Lilita Laure

  Interesanti, vai pienāks laiks, kad latviešu sabiedrība sadosies rokās un sāks protestus. Neizskatās ka Latvijas pilsoņi ir apmierināti ar sabiedrībā notiekošo 😜
 • skorpions

  skorpions

  Rusofobi atkal var izcelteis ar savu idiotismu un stulbumu....Latvija no laika gala ir bijusi Krievijas daļējā ietekmē un kontrolē....Un tieši pateicoties tam,kad Latvija ir bijusi Krievijas paspārnē......ir saglabājušies tādi latvieši.......Tā ka Jūs latvieši nekad neaizmuksiet no 300 gadiem esot Krievijas impērijas sastāvā ,tas pats par PSRS laiku,kad Latvija kā tāda piedzīvoja ZELTA LAIKMETU...,kur cilvēki bija patiesi LAIMĪGI....Protams,kad tagad daudzi ir SPIESTI AIZMIRS TOS LABOS ZELTA LAIKUS un dziedāt ASV agresora stabulē....bet cerams ,kad agri vai vēlu VISS NOSTĀSIES SAVĀS VIETĀS.....Jo cik ilgi ANGLOSAKŠI ,gēnos esoši RUSOFOBI...spēs uzturēt savu NAIDU pret vareno Krieviju....Jo anglosakši savos laikos bija VISNEŽĒLĪGĀKĀ IMPĒRIJA ,kura kolonizēja gandrīz visu PASAULI....ieskaitot ZIEMEĻAMERIKU...kur anglosakši iznīcināja ,jeb NOGALINĀJA VISMAZ 80 miljonus indiāņu....tas pats notika INDIJĀ...kur anglosakši savos kolonizatoru laikos tur nogalināja ap 40 miljoniem nepaklausīgo....Tas pats notika ĀFRIKĀ...kur anglosakšu kolonizatori pakālujot vietējās ciltis un teritorijas nogalināja ap 40 miljoniem iezemiešu.....tas pats notika ar AUSTRĀLIJU....kuru kolonizēja anglosakši un tur izkāva gandrīz visus ABORIGĒNUS.....un tā var turpināt par šo reptiliodu ,anglosakšu augstasinīgo TAUTU UN ZEMJU PAKĻAUŠANU IZNĪCINĀŠANU.....Un vienīgā teritorija KURU ANGLOSAKŠU REPTILIODI nekādi nav varējuši pakļaut IR KRIEVIJA........Tā ka ANGLOSAKŠU reptiļi.....kuri visu ar aukstasinību aprieķina un nogalina savus nepaklausīgos oponentus ir gēnos iezīdusī RUSOFOBIJU ,jo viņi nekad nav varējuši PAKĻAUT KRIEVUS....AFGĀŅUS....pat ĶĪNU anglosakšu reptilīdi BIJA PAKĻĀVUŠI ,kad ANGLOSAKŠI IZVĒRSA OPIJA KARU PRET ĶĪNU.....kur anglosakši ar OPIJA palīdzību centās pakļaut ĶĪNU......tā ka mīļie LATVIEŠI ,ja gribiet būt IZNĪCINĀTI ,tad dariet to ko pavēl JŪSU ANGLOSAKŠU SAIMNIEKI....ASV un BRITI.....kuri iedomaājs ,kad beidzot IZNĪCINĀS SAVU MŪŽĪGO NEPAKĻĀVĪGO PRETINIEKU KRIEVIJU.....Bet tas nekad nenotiks ,jo anglosakšu reptiolīdi prot būt AUKSTI SLEPKAVAS....,bet Krievi vienmēr uzvar ,jo viņi IR CILVĒKI...nevis reptiļi ,kā anglosakši.....
 • Sandis Tomsons
 • Romāns

  Romāns

  LKS ! Vajag. vienkārši. milet Latvija! Es to daru-un jutu sev lieliski !!! Latvjija-malacis!💗
 • Astar

  Astar

  kad ždanokiete vienreiz apstāsies kūdīt tautas. Vai vienreiz nevar viņu saukt pie atbildības PAR NAIDA KURINĀŠANU
 • Astar

  Astar

  Atkal ždanokiene musina krievus un taisa demonstrāciju... Kādā sakarā'? Ja jau tik slikti, tad vajag paskatīties kas notiek Krievijā.;;; Kad šo dāmu reiz sauks pie atbildības par
 • Spetere Agnese

  Spetere Agnese

  Sini raksta nau rakstits ka vini grib lai butu krievu valoda latvija ka otra valoda iet runa pa citu lietu,bet ja paskataties atpakal Latvija bija PSRS un kopa ar krieviju,tagad eiropas savieniba,bija pat ka gribeja atoakal pievienoties Krievijai nu leka ka tada prostituta si valsts.Tagad pat braucot uz lidoostu nebija norades latviesu valoda,bet angliski gan-kapec neviens tad neproteste,ta anglu valoda ari ir apnikusi visur Latvija.Un paskatieties vesture nau tiru Latviesu cilveku nu nau.Tik debili ka nezin valodu,bet forsi ka zina vairak valodas.Agrak viss bija krieviski,bet tad neprotesteja.
  Kad Latvija dega kudras mezs kurs naca pakiga eiropas savieniba,jeb prasija palidzibu krievijai nu ko jus esat tik aprobezoti lai dzivo katrs savu kas gadu gadiem seit dzivojusi un labak skataties uz tiem kas ir apjaj valsti,jo sie jau valsti nedibina,bet vienkarsi dzivo.Ak dievs cik debila latviesu tauta var but.Katram tresajam ir krievu vacu polu uzvardi kads var but tirs latvietis.
  • Jacob Duke

   Jacob Duke

   Ak, jel..kur šādu vēsturi raksta ? Vai tajās LPSR enciklopēdijās zaļajos vākos ? Nopietni ?
   Un cilvēka piederību valstij, politisko pārliecību vai tautiskumu nenosaka tavu asiņu sastāvs un uzvārds, bet gan tu pats/pati.
   P.s
   Latvija nekad nav bijusi kopā ar Krieviju vai kā citādi, bet tika pievienota PSRS ,bez iespējas izvēlēties-okupēta.
  • Silvija Anmane

   Silvija Anmane

   Ak Dievs-nu,kur var tik daudz kļūdu !Garumzīmes nepazīst! Pat savu mīļo Krieviju uzrakstīja ar mazo burtu!
  • Lilita Laure

   Lilita Laure

   Jacob Duke pilnigi tev piekrītu, protestus jau sen bija jāsāk!!
 • ērce

  ērce

  Krievi labi saprot cik svarīga ir valsts valodas ieviešana visās skolās. Tāpēc arī Pūķins savā Ļaunuma impērijā tai ir devis augstu prioritāti. Tikai mūsu lielummānijas pārņemtie Godmaņi, Freibergas, Kalvīši, Dombrovski … to nav sapratuši un atļauj neoficiālu divvalodību Latvijā, kas pārkāpj Satversmi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!