Kampars noliedz, ka iekārtojis Junkuru darbā Honkongā

Komentāri

Runas, ka Latvijas-Ķīnas biznesa padome, kuras valdes priekšsēdētājs ir Vienotības ģenerālsekretārs Artis Kampars, būtu iekārtojusi Jāni Junkuru darbā Honkongā, ir pilnīgas spekulācijas, intervijā raidījumā Bez Tabu sacīja A. Kampars.

”Pilnīgas spekulācijas, jo es pat nezinu to kompāniju, kur Junkurs strādās. Man būtu vieglāk atbildēt uz jautājumu, vai esam rozā ziloņi. Es pateiktu – nē,” tā uz Bez Tabu jautājumu, vai ir pamats runām, ka darbu Honkongā J. Junkuram izkārtojusi viņa vadītā padome, sacīja A. Kampars.

”Mēs strādājam ar lielo Ķīnu, mums nav saistības ar šo uzņēmumu,” viņš pauda, norādot, ka viņam nav zināms kompānijas, kurā strādās J. Junkurs, nosaukums.

Skaties video!

J. Junkurs, uzreiz pēc svinīgā zvēresta nodošanas iesniedza oficiālu vēlmi nolikt deputāta mandātu. J. Junkurs iepriekšējā nedēļā medijiem izplatīja paziņojumu, kurā skaidroja, ka ir atradis vilinošu darba piedāvājumu Honkongā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl