Latvijas karogs – lielākais pasaulē! Tiek plānots uzstādīt jaunu rekordu

8 komentāri
Latvijas karogs – lielākais pasaulē! Tiek plānots uzstādīt jaunu rekordu
Foto: Latvijaskarogs.lv

Par godu Latvijas simtgadei tiek plānots uzšūt lielāko karogu, ar mērķi uzstādīt jaunu pasaules rekordu.

“Lielākie karogi pasaulē līdz šim darināti Rumānijā un Katarā, taču šo faktu vēlamies papildināt un sarakstam pievienot arī Latviju. Ne tikai pievienot, bet pārspēt abus iepriekšējos rekordus,” raksta ieceres autori.

Projektu virza un izstrādā uzņēmums “Latvijas tekstils”. Tam ir izveidota mājaslapa “latvijaskarogs.lv”, tāpāt radīta arī sava kampaņa “Kickstarter” platformā. Lai palīdzētu realizēt ieceri, ikviens var veikt ziedojumu, par to saņemot auduma darinājumus latviskās noskaņās.

“2018. gadā Latvija atzīmēs savu 100 dzimšanas dienu, kopš tā kļuva par neatkarīgu valsti. Ar dažādiem pasākumiem un svinībām visā pasaulē un, protams, arī Latvijā, tā un tās cilvēki prezentēs vislabāko un skaistāko, ko Latvija spēj dot. Gan kultūras jomā, gan dzīvesveidā, tradīcijās un dažādās inovācijās. Ar īpašu dāvanu vēlamies sveikt Latviju un tās iedzīvotājus dzimšanas dienā un varbūt par pārspēt pasaules rekordu par lielāko sašūto karogu pasaulē,” rakstīts pieteikumā. Paredzēts, ka karoga parametri būs 12,5 hektāri jeb 250 x 500 metri.

Svinīgais karoga atklāšanas notikums plānots nākamā gada 18. un 19. augustā un norisināsies Cēsīs – vietā, no kurienes nācis Latvijas karogs.

Visi līdzekļi, kas tiks pārskaitīti uz uzņēmuma kontu vai nodoti ar citām maksājuma platformām, ja projekts netiks realizēts, tiks atmaksāti projekta atbalstītājiem pilnā apmērā.

8 komentāri