8 komentāri

Par godu Latvijas simtgadei tiek plānots uzšūt lielāko karogu, ar mērķi uzstādīt jaunu pasaules rekordu.

“Lielākie karogi pasaulē līdz šim darināti Rumānijā un Katarā, taču šo faktu vēlamies papildināt un sarakstam pievienot arī Latviju. Ne tikai pievienot, bet pārspēt abus iepriekšējos rekordus,” raksta ieceres autori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projektu virza un izstrādā uzņēmums “Latvijas tekstils”. Tam ir izveidota mājaslapa “latvijaskarogs.lv”, tāpāt radīta arī sava kampaņa “Kickstarter” platformā. Lai palīdzētu realizēt ieceri, ikviens var veikt ziedojumu, par to saņemot auduma darinājumus latviskās noskaņās.

“2018. gadā Latvija atzīmēs savu 100 dzimšanas dienu, kopš tā kļuva par neatkarīgu valsti. Ar dažādiem pasākumiem un svinībām visā pasaulē un, protams, arī Latvijā, tā un tās cilvēki prezentēs vislabāko un skaistāko, ko Latvija spēj dot. Gan kultūras jomā, gan dzīvesveidā, tradīcijās un dažādās inovācijās. Ar īpašu dāvanu vēlamies sveikt Latviju un tās iedzīvotājus dzimšanas dienā un varbūt par pārspēt pasaules rekordu par lielāko sašūto karogu pasaulē,” rakstīts pieteikumā. Paredzēts, ka karoga parametri būs 12,5 hektāri jeb 250 x 500 metri.

Svinīgais karoga atklāšanas notikums plānots nākamā gada 18. un 19. augustā un norisināsies Cēsīs – vietā, no kurienes nācis Latvijas karogs.

Visi līdzekļi, kas tiks pārskaitīti uz uzņēmuma kontu vai nodoti ar citām maksājuma platformām, ja projekts netiks realizēts, tiks atmaksāti projekta atbalstītājiem pilnā apmērā.

TOP komentāri

 • Dainis Bergmanis
 • Ož pēc biznesa
  0 0 0

  Ož pēc biznesa

  Kurš uzņēmums pārdos ziedotājiem to audumu? Latvijas tekstils uzbliezis normālu biznesa ideju. Malači. Jāpelna ir ;)
 • Ella
  0 0 0

  Ella

  Kārtējā stulbā un tukšā izrādīšanās.Visi miljoni, kurus plāno izmest simtgadei,NEKO nemainīs.Kā kaķim zem astes,galvenais ir pomps,ka tik izcelties.Ja nevar savest valsti kārtībā,vismaz jārada ilūzija,ka viss OK.Nožēlojami.Nekad neesmu sapratusi, un nesapratīšu,kam tā patriotiskā bļaustīšanās maina dzīvi uz labu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl