Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora amatā ieceļ Kasparu Rožkalnu

0 Komentāru
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora amatā ieceļ Kasparu Rožkalnu
Kaspars Rožkalns (IEVA ČĪKA, LETA)

Konkursā uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatu uzvarējis Kaspars Rožkalns, informē Valsts kanceleja. Konkursa uzvarētājs guvis arī ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) apstiprinājumu un amatā stāsies 20. janvārī.

Kaspars Rožkalns no 2010. gadā ieņēmis mārketinga un pārdošanas vadītāja amatu uzņēmumā ”Linearis”, savukārt no 2012. gada līdz 2015. gadam bijis uzņēmuma ģenerāldirektors. Paralēli ģenerāldirektora amata pienākumiem ”Linearis” nākamais LIAA direktors guvis arī gadu ilgu pārdošanas kanālu vadītāja pieredzi uzņēmumā ”MCB Finance Latvia” (2013-2014) un vadījis ”Linearis” filiāli Ķīnā (2014-2015).

2015. gadā Kaspars Rožkalns uzsācis darbu LIAA, kur sākotnēji bijis aģentūras pārstāvniecības Ķīnā (Šanhajā un Ninbo) vadītājs, bet no 2018. gada – arī pārstāvniecības vadītājs Vācijā.

Jaunais LIAA direktors Latvijas Universitātē guvis bakalaura grādu reklāmas un mediju nozarē, savukārt biznesa augstskolā ”Turība” saņēmis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. K. Rožkalns brīvi pārvalda angļu un krievu valodu, labi – vācu valodu.

Atklātā konkursa gaitā Rožkalns, salīdzinot ar citiem pretendentiem, guva augstāko kopējo vērtējumu gan klātienes intervijā, gan vadības kompetenču novērtēšanā, norāda Valsts kanceleja. Konkursa trešajā atlases kārtā K. Rožkalns ieguvis visaugstākos novērtējumus (ļoti labi un labi) visās piecās kompetencēs – stratēģiskais redzējums, attiecību veidošana un uzturēšana, darbinieku motivēšana un attīstīšana pārmaiņu vadīšana un komandas vadīšana.

0 Komentāru