Komentāri

Ziemas jaka izvēlēta, pasūtīta, un rēķins nomaksāts. Ziema klauvē pie durvīm, bet siltā dūnu jaka tā arī nav piegādāta. Šāds nepatīkams gadījums ir Latvijas e-komercijas vietnes melaroshop.lv apmeklētājam Aivaram.

Viņš interneta veikalā gribējis iegādāties dūnu jaku, kurai piedāvāta visai iespaidīga atlaide – 98 eiro vietā to iespējams iegādāties teju uz pusi lētāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Minēts, ka jāsamaksā piecu dienu laikā, līdz 8. oktobrim. Es samaksāju 6. oktobrī, un ar to viss arī beidzās,” stāsta Aivars, kurš vēl līdz šim nav saņēmis pasūtīto preci.

Mājaslapā norādīts, ka prece jāpiegādā 15–30 dienu laikā. Internetā ievietoto sūdzību skaits pierāda, ka pasūtīto preci nākas gaidīt vairākus mēnešus.

Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā (PTAC) līdz šim saņemtas astoņas sūdzības par minētā interneta veikala piegādes tempiem. PTAC stāsta, ka komersants mutiski apliecinājis, ka gatavs novērst neatbilstības. Ja tas netiks veikts, tad tiks uzsākta lietvedība, ierosinot administratīvo procesu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl