Latvijas iedzīvotājus satrauc Kučinska politiskā pagātne

4 komentāri

Varas grožu nonākšana vienas partijas rokās un Māra Kučinska agrākā politiskā pagātne ir tas, kas satrauc iedzīvotājus, kad zināma Valsts prezidenta izvēle.

Lai gan Māris Kučinskis ir pieredzējis politiķis, par harizmātisku līderi viņu gan nedēvē. Turklāt iedzīvotājus nepametot sajūta, ka izvēle par labu kādam no kandidātam izdarīta pēdējā mirklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat iedzīvotājiem šis valdības veidošanas process atstājis mieles. Cilvēki tajā visā vīlušies.

Video

Liela daļa gan atzīst, ka šajā sacensībā par premjera krēslu neviens no publiski izskanējušiem uzvārdiem starp viņu favorītiem nebija.

1961. gadā dzimušais Kučinskis deviņdesmito gadu sākumā kļuva par Valmieras domes deputātu, bet no 1996. gadam līdz 2003. gadam ar nelielu pārtraukumu ieņēma pilsētas mēra amatu.

Kučinskis ir bijis Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs, Lielo pilsētu asociācijas padomnieks un izpilddirektors, kā arī darbojies piecos Saeimas sasaukumos.

Politiskā ziņā viņš bija saistīts ar Tautas partiju jau kopš tās pirmsākumiem. Vēlāk vēlēšanās startējis arī no apvienības Par labu Latviju saraksta, bet pēdējos četrus gadus ir saistīts ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) kā Liepājas partijas pārstāvis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl