1 komentārs

Kurām iestādēm vai organizācijām Latvijas iedzīvotāji vispār uzticas un kurām ir vislabākais novērtējums? Izrādās, visvairāk mūsu valsts iedzīvotāji uzticas paši savām ģimenēm.

Absolūtais vairākums (95%) Latvijas iedzīvotāju uzticas ģimenei. Otrajā vietā ir Valsts policija, tad seko Valsts prezidents. Taču interesanti, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo pētījuma periodu pamanāmi – par deviņiem punktiem – uzticēšanās Raimondam Vējonim ir samazinājusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālāk uzticības reitingā ir baznīca, un uzreiz aiz tās seko tiesa.

Masu medijiem un pašvaldībām uzticas 47% iedzīvotāju; par vienu procentu mazāka uzticība ir nevalstiskajām organizācijām.

Salīdzinot ar iepriekšējo pētījuma periodu, tām uzticēšanās samazinājusies par sešiem punktiem. Savukārt Satversmes aizsardzības birojam uzticas 36% iedzīvotāju.

Tālāk seko Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, valdība un Saeima, kurai uzticas vien 11 procentu. Visām pēdējām minētajām iestādēm bijis arī smērā liels uzticības kritums – visvairāk – Saeimai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl