Latvijas iedzīvotāji novērtējuši Latvijas valdības ministru darbu

3 komentāri

Latvijas iedzīvotāji aptaujā novērtējuši, cik viņi ir apmierināti ar Latvijas valdības ministru darbu.

10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts”, vidējais vērtējums ministru darbam kopumā ir tikai 4,1 punkts.

Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 60 gadiem salīdzinoši visaugstākos vērtējumus devuši aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim (4,9 punkti), kultūras ministrei Dacei Melbārdei (4,8 punkti) un iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (4,6 punkti). Virs vidējā novērtēts arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (4,2 punkti,).

Ministru prezidents Māris Kučinskis novērtēts ar 4,1 punktu, tāds pat vērtējums ir arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam un finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai.

Latvijas iedzīvotāju vērtējumā satiksmes ministram Uldim Augulim piešķirti 4 punkti, zemkopības ministram Jānim Dūklavam 3,9 punkti, savukārt tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam 3,8 punkti.

Zem vidējā vērtējuma atrodas arī ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (3,7 punkti), labklājības ministrs Jānis Reirs (3,7 punkti) un veselības ministre Anda Čakšai (3,6 punkti).

Savukārt viszemāko vērtējumu Latvijas iedzīvotāju aptaujā ir saņēmis izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (3,2 punkti).