Komentāri
Latvijas iedzīvotāji atzīst, ka krīzes sekas izdevies pārvarēt tikai daļēji
FOTO: LETA

Pētījumu aģentūra GFK sadarbībā ar LNT raidījumu Top 10 interneta lietotāju aptaujā vaicāja: “Vai Jūs personīgi esat pārvarējis(-usi) 2008. gada ekonomiskās krīzes sekas?”

No visiem, kurus skāra globālā finanšu krīze, tās sekas izdevies pārvarēt vien nedaudz vairāk kā piektajai daļai aptaujāto, jo savu “jā” šim jautājumam pauž 21%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Absolūtais aptaujas dalībnieku vairākums – 37%, kas ir gandrīz divas piektdaļas, norāda, ka krīzes sekas izdevies pārvarēt tikai daļēji.

Savukārt teju ceturtdaļai respondentu tas nav izdevies, jo 24% aptaujas dalībnieku atbildēja noliedzoši. Tostarp katram desmitajam ir paveicies, jo 10% aptaujāto atzīst, ka viņus krīze nav skārusi, un nav arī seku, kuras pārvarēt.

Bet 8% aptaujāto norāda, ka ir grūti pateikt, vai šā brīža apstākļi ir tādi paši, kā bija pirms krīzes, un viņi nezina, vai šobrīd viņu dzīve ir labāka vai sliktāka nekā krīzes laikā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl