26 komentāri

Latvijā dzimušiem nepilsoņu bērniem būtu jākļūst par Latvijas pilsoņiem līdz ar piedzimšanas brīdi – tādu viedokli paudis Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Pret šādu ideju ir premjerministrs Māris Kučinskis. Vai Latvijas iedzīvotāji būtu gatavi atbalstīt šādu ideju?

Pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja rāda, ka lielākā daļa (68%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā tomēr pozitīvi vērtē izskanējušo ierosinājumu par nepilsoņu bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret to ir 23%, bet 9% iedzīvotāju nav viedokļa – vai Latvijas pilsoņiem līdz ar piedzimšanas brīdi automātiski būtu jākļūst par pilsoņiem.

LASI! Vai zināji, ka Latvijā radīta aplikācija dzimstības palielināšanai?

TOP komentāri

 • TROLIS
  +15 +15 0

  TROLIS

  vai tik prezidents nesāk domāt -KĀ PALĪGSKOLU BEIGUŠAIS AUDZĒKNIS.
  tad jau pēc mēnešiem 9-10 būs Latijai dzimstības pieaugums.tas jau nekas ka tie būs sīrieši vai musļiki.bet viņi būs Latvijas pilsoņi.
  KUR TEV VĒJONI PRĀTIŅŠ -LAIKAM JAU IZPŪTA AR VĒJU
 • Māris
  +12 +12 0

  Māris

  Un tad varēsim ziņās lasīt rakstus, ka teror aktu veica intelektuāls Latvijas pilsonis no Sīrijas! Un uzmini nu, kas zem šī Lv pilsoņa tagad slēpjās-no izskata melns un ar līku degunu kā maharadžam, runā krieviski un pakistāniski, bet iecelts Lv pilsoņa godā, un jau pretendē tāpat, kā Obama uz Latvijas prezidenta krēslu, ko cik saprotu esošais prezidents arī atbalsta. Nu nē es pret šitiem parazītiem vēl pacīnīšos!
 • Nesaprotu
  +12 +12 0

  Nesaprotu

  Kādēļ tāds virsraksts, ka Latvijas iedzīvotāji atbalsta ideju par pilsonības dāvināšanu visiem šeit dzimušajiem! Esmu pārliecināts,ka ne visi to atbalsta! Piedzims Muceniekos muslims, vai viņam arī automātiski Latvijas pilsonība??? Slimnieki apdomājiet uz ko tas velk!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl