Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk sāk domāt “zaļi”, taču no kopējā atkritumu daudzuma pārstrādāti tiek tikai 25%

Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk sāk domāt zaļi. Jaunākais pētījums liecina, ka atkritumu šķirotāju skaits sasniedzis vēsturiski augstāko līmeni – to dara 56% iedzīvotāju. Tomēr Eiropas Savienības līmenī mēs joprojām ierindojamies pašā lejasdaļā – 24. vietā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Yulia Yukhno

  Yulia Yukhno

  Nu nu zalaka, ka tad. Ka Latvija tiks pie kartibas,ja elementari pieturas arpus lielpilsetas nav miskastes un pasas pieturas ?
 • S

  S

  Vides faktos kā nezin kādu brīnumu reklamē, ka otrreiz var alus pudeles pildīt.Mēs, pensionāri, atceramies, ka pudeles un burkas regulāri varēja nodot un bija izdevīgi.Trakākais ir tas, ka mums šodien izdevigāk vest uz ārzemēm stiklu un pirkt atpakaļ pudeles un burkas, paši neko nespējam.Kas un vai atbildēs par, piemēram, stikla ražotņu prihvatizāciju?Mums jau neko ražojošu nevajag- tikai IT, maini naudu, iepērc-pārdod.
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Pie mums mājā šķiro papīru un plastmasu! Kāda jēga, atbrauc viena mašīna un visu saber kopā :D :D :D
  • Diāna Dolldia

   Diāna Dolldia

   Jāzvana un jājautā tiem, kas atbild par šo. Sanāk stulbi, cilvēki tiešām sāk šķirot, domāt par vides nepiesārņošanu utt bet atbrauc tirliņi un visu sabojā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!