Latvijas iedzīvotāji 2017. gadā vēlētos lielāku atalgojumu un stabilitāti valstī

Komentāri

Jau rīt gadumija, un tas ir laiks, kad cilvēki mēdz ne vien izvērtēt padarīto un apņemties ko jaunu, bet arī izsaka dažādas vēlēšanās. Mūsu rīcībā ir jaunas aptaujas dati par to, ko iedzīvotāji visvairāk cer sagaidīt nākamajā gadā?

Visbiežāk aptaujātie Latvijas iedzīvotāji norādījuši, ka par visu vairāk jaunajā 2017. gadā viņi vēlētos augstāku atalgojumu (55%) un stabilitāti Latvijā (50%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samērā bieži iedzīvotāji norādījuši arī, ka nākamgad vēlētos lielāku drošības sajūtu, ņemot vērā notiekošo pasaulē (33%), tāpat diezgan daudzi vēlētos kādu ceļojumu uz ārvalstīm (24%), vai, piemēram, jaunu automašīnu, dzīvokli vai kādu tehnisku iekārtu (20%). Katrs piektais jaunajā gadā vēlētos jaunu valdību vai Saeimu (19%).

Tāpat nākamā gada vēlmju sarakstā iekļuvusi vēlēšanās pēc jaunas darbavietas (15%), pēc attiecību statusa maiņa personiskajā dzīvē (14%) un attiecību uzlabošanās savā ģimenē (13%).

Karstāko vēlmju saraksta lejasgalā – 13% – aptaujāto nākamgad cer uz ģimenes pieaugumu, bet 3% iedzīvotāju vēlas labu veselību sev un tuvajiem. 2% iedzīvotāju norādījuši kādu citu vēlmi jaunajā 2017. gadā, bet tikai 1% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl