Latvijas Gāze valstij samaksājusi 2,2 miljonu eiro naudas sodu

Komentāri

Pēc pamatīgas tiesāšanās uzņēmums Latvijas Gāze samaksājis valstij soda naudu 2,2 miljonus eiro par monopolstāvokļa izmantošanu.

Konkurences padome 2013. gadā secināja, ka Latvijas Gāze ļaunprātīgi izmantojusi  monopolstāvokli, atsakot līguma noslēgšanu jauniem lietotājiem, pirms tie nav nomaksājuši iepriekšējo lietotāju parādus par dabasgāzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šādu rīcību bija sūdzējušies vairāk nekā 500 patērētāju. Latvijas Gāze Konkurences padomes lēmumu apstrīdēja tiesā, kas gan lēma par labu iedzīvotājiem.

Konkurences padome aicina cietušos dabasgāzes lietotājus – gan mājsaimniecības, gan uzņēmumus – vērsties Latvijas Gāzē, lūdzot atmaksāt nepamatoti veikto svešo parādu apmaksu. Ja uzņēmums atteiksies maksāt, cietušie var vērsties ar prasību tiesā.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl