Latvijas Gāze valstij samaksājusi 2,2 miljonu eiro naudas sodu

Komentāri

Pēc pamatīgas tiesāšanās uzņēmums Latvijas Gāze samaksājis valstij soda naudu 2,2 miljonus eiro par monopolstāvokļa izmantošanu.

Konkurences padome 2013. gadā secināja, ka Latvijas Gāze ļaunprātīgi izmantojusi  monopolstāvokli, atsakot līguma noslēgšanu jauniem lietotājiem, pirms tie nav nomaksājuši iepriekšējo lietotāju parādus par dabasgāzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šādu rīcību bija sūdzējušies vairāk nekā 500 patērētāju. Latvijas Gāze Konkurences padomes lēmumu apstrīdēja tiesā, kas gan lēma par labu iedzīvotājiem.

Konkurences padome aicina cietušos dabasgāzes lietotājus – gan mājsaimniecības, gan uzņēmumus – vērsties Latvijas Gāzē, lūdzot atmaksāt nepamatoti veikto svešo parādu apmaksu. Ja uzņēmums atteiksies maksāt, cietušie var vērsties ar prasību tiesā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl