Latvijas Gāze valstij samaksājusi 2,2 miljonu eiro naudas sodu

Komentāri

Pēc pamatīgas tiesāšanās uzņēmums Latvijas Gāze samaksājis valstij soda naudu 2,2 miljonus eiro par monopolstāvokļa izmantošanu.

Konkurences padome 2013. gadā secināja, ka Latvijas Gāze ļaunprātīgi izmantojusi  monopolstāvokli, atsakot līguma noslēgšanu jauniem lietotājiem, pirms tie nav nomaksājuši iepriekšējo lietotāju parādus par dabasgāzi.

Par šādu rīcību bija sūdzējušies vairāk nekā 500 patērētāju. Latvijas Gāze Konkurences padomes lēmumu apstrīdēja tiesā, kas gan lēma par labu iedzīvotājiem.

Konkurences padome aicina cietušos dabasgāzes lietotājus – gan mājsaimniecības, gan uzņēmumus – vērsties Latvijas Gāzē, lūdzot atmaksāt nepamatoti veikto svešo parādu apmaksu. Ja uzņēmums atteiksies maksāt, cietušie var vērsties ar prasību tiesā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl