“Latvijas Gāze” satraucas – pieaug nelegālie pieslēgumi un krāpšanās ar gāzes skaitītājiem

Komentāri

Priecīgi svētki ir droši svētki! Ar šādu saukli policija un ugunsdzēsēji kopā ar “Latvijas Gāzi” aicina cilvēkus daudz atbildīgāk attiekties pret to, kā lietojam tik nepieciešamo, taču reizē arī bīstamo resursu ikdienā. Pēdējā gadā novērota satraucoša tendence, ka nelegālo pieslēgumu skaits un centieni zagt gāzi uz līdzcilvēku dzīvības rēķina ir pieauguši.

“Latvijas Gāzes” mācību centrā šodien notika eksplozijas. Tās, protams, bija instruktora kontrolētas un ierosinātas vien tamdēļ, lai demonstrētu, cik viegli var notikt uzliesmojums. Un pirmais par tuvojošām briesmām mums signalizē deguns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētku laiku “Latvijas Gāze” izvēlējusies, lai kopā ar policiju un ugunsdzēsējiem uzsāktu kampaņu, ka ”priecīgi svētki ir droši svētki”. Pēdējā laikā dramatiski pieauguši nelegālie pieslēgumi gāzei un iejaukšanās gāzes mērierīču darbībā. Šogad jau konstatēti vairāk nekā tūkstoš gadījumu, kad cilvēki centušies sagrozīt skaitītāju rādījumus. 165 no pieķertajiem atzinuši savu vainu, 39 gadījumos ierosināti kriminālprocesi.

Lai cīnītos pret zagļiem, uzņēmums vēršas pie iedzīvotājiem un apelē, ka drošība ir vairāk vērta nekā uz gāzi ietaupītais.

Savukārt Valsts policija pie viena arī atgādina, ka svētku laiks, kad cilvēki atpūšas, tāds nebūt nav zagļiem, kuri tieši tad visaktīvāk uzdarbojas. Tāpēc, pirms atstāt darbavietas, noliktavas un mājokļus, aicina parūpēties par drošību.

Lasi vēl