Komentāri
Latvijas dzelzceļa šefs aizturēšanas laikā mēģinājis bēgt, braucot ar 200 km/h
FOTO: F64

Latvijas dzelzceļa bijušais vadītājs Uģis Magonis aizturēšanas laikā mēģinājis bēgt. Saskaņā ar tās rīcībā esošo informāciju Magonis kopā ar savu šoferi, kurš vadījis automašīnu, atgriezies no Igaunijas un aizturēt viņu sākotnēji mēģināts uz Igaunijas-Latvijas robežas.

Ignorējot aicinājumu apstāties, abi metušies bēgt un braukuši līdz 200 kilometriem stundā lielu ātrumu. Bēgšanas mēģinājums gan beidzies pēc vairākiem kilometriem, kur notiek ceļa remontdarbi un ātri pabraukt ar automašīnu vairs nav bijis iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka Magoni ceturtdienas vakarā aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, kas pret Magoni sācis kriminālprocesu gandrīz par pusmiljonu eiro liela kukuļa pieņemšanu.

Par šo pārkāpumu bijušajam Latvijas dzelzceļa vadītājam draud cietumsods no diviem līdz desmit gadiem. Kukulis ņemts saistībā ar uzņēmuma “Latvijas dzelzceļa ritošā sastāva serviss” iepirkumu – tajā no Igaunijas miljonāram Oļegam Osinovskim piederoša uzņēmuma tika nopirktas četras vecas dīzeļlokomotīves.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl