Komentāri
Latvijas dzelzceļa šefs aizturēšanas laikā mēģinājis bēgt, braucot ar 200 km/h
FOTO: F64

Latvijas dzelzceļa bijušais vadītājs Uģis Magonis aizturēšanas laikā mēģinājis bēgt. Saskaņā ar tās rīcībā esošo informāciju Magonis kopā ar savu šoferi, kurš vadījis automašīnu, atgriezies no Igaunijas un aizturēt viņu sākotnēji mēģināts uz Igaunijas-Latvijas robežas.

Ignorējot aicinājumu apstāties, abi metušies bēgt un braukuši līdz 200 kilometriem stundā lielu ātrumu. Bēgšanas mēģinājums gan beidzies pēc vairākiem kilometriem, kur notiek ceļa remontdarbi un ātri pabraukt ar automašīnu vairs nav bijis iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka Magoni ceturtdienas vakarā aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, kas pret Magoni sācis kriminālprocesu gandrīz par pusmiljonu eiro liela kukuļa pieņemšanu.

Par šo pārkāpumu bijušajam Latvijas dzelzceļa vadītājam draud cietumsods no diviem līdz desmit gadiem. Kukulis ņemts saistībā ar uzņēmuma “Latvijas dzelzceļa ritošā sastāva serviss” iepirkumu – tajā no Igaunijas miljonāram Oļegam Osinovskim piederoša uzņēmuma tika nopirktas četras vecas dīzeļlokomotīves.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl