Komentāri
Latvijas drošības stiprināšanai mūsu valstī tiks nogādāta ASV bruņutehnika
FOTO: LETA

Latvijas drošības stiprināšanai šonedēļ mūsu valstī tiks nogādāta ASV bruņutehnika, tostarp 15 tanki un sešas kaujas mašīnas.

Tehnika Latvijā tiks ievesta šodien un rīt, un līdz ar bruņutehniku mūsu valstī tiks nogādāta arī cita veida kaujas atbalsta un nodrošinājuma tehnika. Vairāk nekā 225 ASV 4. kājnieku divīzijas karavīri ieradās Ādažos jau pagājušās nedēļas nogalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī ir kārtējā rotācijas vienība operācijā “Atlantic Resolve”. Jaunā karavīru vienība Latvijā uzturēsies līdz brīdim, kad šeit ieradīsies Kanādas vadītais starptautiskais NATO bataljons.

Jau vēstīts, ka ASV sāka mācību operāciju “Atlantic Resolve” pēc Krievijas veiktās Krimas aneksijas 2014. gada pavasarī un agresijas Ukrainas austrumos.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl