Latvijas brūkošo ceļu un katastrofālo tiltu saraksts iesniegts deputātiem; skaties FOTO

1 komentārs
Latvijas brūkošo ceļu un katastrofālo tiltu saraksts iesniegts deputātiem; skaties FOTO
FOTO: Guntis Meisters ()

Šodien Saeimā iesniegts vēl kāds portfelis. Šoreiz tas ir biedrības Latvijas Ceļu būvētājs sagādātais, un tas ir piepildīts ar sabrukuma stāvoklī esošo valsts autoceļu un tiltu sarakstiem un nolietojuma aktiem. Biedrības pārstāvji to pasniedza Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei.

Portfelī uz Saeimu tika nogādāti arī divi saraksti. Viens no tiem ir “baltais,” kurā ir to deputātu vārdi, kuri pagājušajā ceļu būves sezonā panāca sev uzticēto objektu remontus, bet otrs “melnais”, kuri minēti tie deputāti, kuriem tas nebija pa spēkam. Portfelī arī ir ievietotas vēstules katram likumdevējam, aicinot viņu arī nākamgad uzraudzīt kādu ceļu posmu vai tiltu. Savukārt Saeimas priekšsēdētājai adresētajā vēstulē ir izteikti biedrības priekšlikumi, kā uzlabot situāciju ceļu būves nozarē.
Latvijas Ceļu būvētājs arī atgādina, ka Eiropas Savienības fondu finansējums, kas pēdējos 15 gadus ir aizvietojis valsts budžeta asignējumus Latvijas ceļu būvju un remontu finansēšanai, beigsies jau 2018. gada beigās.

Foto

Plašāk par Latvijas brūkošajiem ceļiem TV3 ziņās plkst. 19:00!