Latvijas brūkošo ceļu un katastrofālo tiltu saraksts iesniegts deputātiem; skaties FOTO

1 komentārs
Latvijas brūkošo ceļu un katastrofālo tiltu saraksts iesniegts deputātiem; skaties FOTO
FOTO: Guntis Meisters ()

Šodien Saeimā iesniegts vēl kāds portfelis. Šoreiz tas ir biedrības Latvijas Ceļu būvētājs sagādātais, un tas ir piepildīts ar sabrukuma stāvoklī esošo valsts autoceļu un tiltu sarakstiem un nolietojuma aktiem. Biedrības pārstāvji to pasniedza Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei.

Portfelī uz Saeimu tika nogādāti arī divi saraksti. Viens no tiem ir “baltais,” kurā ir to deputātu vārdi, kuri pagājušajā ceļu būves sezonā panāca sev uzticēto objektu remontus, bet otrs “melnais”, kuri minēti tie deputāti, kuriem tas nebija pa spēkam. Portfelī arī ir ievietotas vēstules katram likumdevējam, aicinot viņu arī nākamgad uzraudzīt kādu ceļu posmu vai tiltu. Savukārt Saeimas priekšsēdētājai adresētajā vēstulē ir izteikti biedrības priekšlikumi, kā uzlabot situāciju ceļu būves nozarē.
Latvijas Ceļu būvētājs arī atgādina, ka Eiropas Savienības fondu finansējums, kas pēdējos 15 gadus ir aizvietojis valsts budžeta asignējumus Latvijas ceļu būvju un remontu finansēšanai, beigsies jau 2018. gada beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Plašāk par Latvijas brūkošajiem ceļiem TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Kas ir dāmite blakus Bērziņam? Vai viņa pirms pāris gadiem nesūdzējās par ierobežojumiem ātro kreditu izsniegšanai naktīs un augsto procentu ierobežošanai?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl