Komentāri
Latvijas augstākās amatpersonas pauž nožēlu par Berlīnē notikušo uzbrukumu
FOTO: LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž nožēlu par pirmdienas vakarā Berlīnē notikušo uzbrukumu, kravas automašīnai ietriecoties cilvēku pūlī uz trotuāra.

Ministrs savā tvitera kontā raksta, ka notikušais ir briesmīgs uzbrukums nevainīgiem cilvēkiem. Viņš norāda, ka domās ir ar visiem cietušajiem un ir pārliecināts, ka Vācija paliks stipra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzjūtību un nožēlu par uzbrukumu savā tvitera kontā izsaka arī Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), saucot notikušo par bezjēdzīgu uzbrukumu. Tāpat notikušo nosoda Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Prezidenta oficiālajā tvitera kontā pausta solidaritāte Vācijai un stingrs nosodījums notikušajam uzbrukumam.

Latvijas valstspiederīgie Berlīnē, kuriem ir nepieciešama konsulārā palīdzība, var zvanīt pa Ārlietu ministrijas (ĀM) diennakts tālruni ārkārtas situācijām: +371 26 337 711. Ar ĀM Konsulārās palīdzības nodaļu var sazināties arī, rakstot uz e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl