Komentāri
Latvijas augstākās amatpersonas pauž nožēlu par Berlīnē notikušo uzbrukumu
FOTO: LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž nožēlu par pirmdienas vakarā Berlīnē notikušo uzbrukumu, kravas automašīnai ietriecoties cilvēku pūlī uz trotuāra.

Ministrs savā tvitera kontā raksta, ka notikušais ir briesmīgs uzbrukums nevainīgiem cilvēkiem. Viņš norāda, ka domās ir ar visiem cietušajiem un ir pārliecināts, ka Vācija paliks stipra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzjūtību un nožēlu par uzbrukumu savā tvitera kontā izsaka arī Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), saucot notikušo par bezjēdzīgu uzbrukumu. Tāpat notikušo nosoda Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Prezidenta oficiālajā tvitera kontā pausta solidaritāte Vācijai un stingrs nosodījums notikušajam uzbrukumam.

Latvijas valstspiederīgie Berlīnē, kuriem ir nepieciešama konsulārā palīdzība, var zvanīt pa Ārlietu ministrijas (ĀM) diennakts tālruni ārkārtas situācijām: +371 26 337 711. Ar ĀM Konsulārās palīdzības nodaļu var sazināties arī, rakstot uz e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl