Komentāri
Latvijas augstākās amatpersonas pauž nožēlu par Berlīnē notikušo uzbrukumu
FOTO: LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž nožēlu par pirmdienas vakarā Berlīnē notikušo uzbrukumu, kravas automašīnai ietriecoties cilvēku pūlī uz trotuāra.

Ministrs savā tvitera kontā raksta, ka notikušais ir briesmīgs uzbrukums nevainīgiem cilvēkiem. Viņš norāda, ka domās ir ar visiem cietušajiem un ir pārliecināts, ka Vācija paliks stipra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzjūtību un nožēlu par uzbrukumu savā tvitera kontā izsaka arī Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), saucot notikušo par bezjēdzīgu uzbrukumu. Tāpat notikušo nosoda Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Prezidenta oficiālajā tvitera kontā pausta solidaritāte Vācijai un stingrs nosodījums notikušajam uzbrukumam.

Latvijas valstspiederīgie Berlīnē, kuriem ir nepieciešama konsulārā palīdzība, var zvanīt pa Ārlietu ministrijas (ĀM) diennakts tālruni ārkārtas situācijām: +371 26 337 711. Ar ĀM Konsulārās palīdzības nodaļu var sazināties arī, rakstot uz e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl