Komentāri
Latvijas augstākās amatpersonas pauž nožēlu par Berlīnē notikušo uzbrukumu
FOTO: LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž nožēlu par pirmdienas vakarā Berlīnē notikušo uzbrukumu, kravas automašīnai ietriecoties cilvēku pūlī uz trotuāra.

Ministrs savā tvitera kontā raksta, ka notikušais ir briesmīgs uzbrukums nevainīgiem cilvēkiem. Viņš norāda, ka domās ir ar visiem cietušajiem un ir pārliecināts, ka Vācija paliks stipra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzjūtību un nožēlu par uzbrukumu savā tvitera kontā izsaka arī Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), saucot notikušo par bezjēdzīgu uzbrukumu. Tāpat notikušo nosoda Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Prezidenta oficiālajā tvitera kontā pausta solidaritāte Vācijai un stingrs nosodījums notikušajam uzbrukumam.

Latvijas valstspiederīgie Berlīnē, kuriem ir nepieciešama konsulārā palīdzība, var zvanīt pa Ārlietu ministrijas (ĀM) diennakts tālruni ārkārtas situācijām: +371 26 337 711. Ar ĀM Konsulārās palīdzības nodaļu var sazināties arī, rakstot uz e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl