Komentāri

Šodien Ādažos bija pulcējušies pārstāvji aptuveni no 70 uzņēmumiem, kas tika iepazīstināti ar armijas vajadzībām un tuvākajos gados plānotajiem iepirkumiem.

Uzņēmēji atzīst, ka aizsardzības nozarē ir daudz neizmantotu iespēju. Attīstot sadarbību ar valsti iespējams iekarot arī citus tirgus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākums ar nosaukumu Industrija diena Ādažu bāzē norisinājās otro reizi un uzņēmēju interese par to bija liela.

Pasākumā galvenā uzmanība tika koncentrēta uz bruņoto spēku vajadzību apzināšanu, lai uzņēmēji zinātu, ko ražot un ko piedāvāt.

Foto

Uzrunājot klātesošos, aizsardzības ministrs akcentēja, ka valsts ir ieinteresēta nozares iepirkumos iesaistīt pašmāju uzņēmējus.

Tādējādi valstī rastos papildu darbavietas un tiktu iekasēti papildu nodokļi. Savukārt uzņēmēji pauda pārliecību, ka arī viņi spēj saražot augsta līmeņa produktus.

Aizsardzības nozares vadība uzsver, ka Industrijas dienas pievienotā vērtība nebūs kādi tūlīt noslēgti darījumi.

Rezultāti gaidāmi ilgtermiņā – apzinot armijas vajadzības, uzņēmēji var labāk prognozēt savu darbu un sadarbības iespējas.

Tikmēr uzņēmēji atzīst, ka sadarbība ar Latvijas armiju vienlaikus ir iespēja citu tirgu meklējumos.

Elīna Egle akcentē, ka mūsdienās uzņēmumiem militāru preču izgatavošana ir tikai viena no nišām. Vairumā gadījumu tie ražo produktus, kas izmantojami arī civilajā jomā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl