Latvija uz Ukrainu varētu sūtīt savus mediķus

Komentāri
Latvija uz Ukrainu varētu sūtīt savus mediķus
Foto: AFP/SCANPIX

Latvija uz Ukrainu, iespējams, sūtīs savus mediķus un arī medikamentus. Pirmdien vizītē uz Ukrainu dosies Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš.

Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš dosies uz Ukrainu, lai diskutētu par iespējamo palīdzību Ukrainai veselības aprūpes jomā, kā vienu no variantiem piedāvājot atsevišķu ārstu brigāžu došanos uz Ukrainu. Vizītes laikā R. Putniņam arī paredzēta vizīte kādā no Ukrainas slimnīcām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, Rīgas domē pirmdien lems par 100 tūkst. eiro piešķiršanu bērnu pārtikas un zāļu iegādei Austrumukrainas iedzīvotājiem. Palīdzību plānots sniegt ar Starptautiskā Sarkanā Krusta organizācijas starpniecību. Gadījumā, ja pašvaldības komiteja atbalstīs finansējuma piešķiršanu, naudu ņems no Rīgas domes rezerves fonda.

Jau ziņots, ka prokrieviskie separātisti svētdien, 25. augustā, Doņeckas ielās izrādīja vairākus desmitus gūstā turēto Ukrainas karavīru, ciniski to nosaucot par veltījumu Ukrainas neatkarības dienai. Pēc Ukrainas gūstekņu atbrīvošanas centra informācijas, separātisti tur gūstā ap 500 Ukrainas iedzīvotāju.

Aizvadītajā nedēļā teroristi nemierīgajā Austrumukrainas pilsētā Luhanskā nolaupījuši un nogalinājuši mūsu kaimiņvalsts Lietuvas goda konsulu. Eiropas Savienība (ES) Lietuvas goda konsula Luhanskā Mikolas Zeļeņeca slepkavību uzskata par teroraktu, paziņojis ES augstākās ārlietu pārstāves Ketrinas Eštones preses pārstāvis.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl