Latvijā turpina augt marihuānas popularitāte, palielinās arī narkotiku sūtīšana pa pastu

0 Komentāru
Latvijā turpina augt marihuānas popularitāte, palielinās arī narkotiku sūtīšana pa pastu
PIXABAY.COM

Iekšlietu ministrijā (IeM) šodien, 12. aprīlī, informēja par aktuālo problemātiku narkotiku lietošanas un izplatības jomā Latvijā un Eiropā, kā arī īstenotajām narkotiku ierobežošanas politikām ES dalībvalstīs.

Marihuānas lietošanas gadījumu skaits Latvijā turpina augt, tā ir arī viela, kuru visbiežāk ir pamēģinājuši Latvijas iedzīvotāji. Tāpat arī palielinās gadījumu skaits, kad pasta sūtījumos tiek atklātas narkotiskas vielas. Plašāk par tendencēm TV3 Ziņās plkst. 19.00.

Preses konference notiek saistībā ar Eiropas Narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra direktora Alekša Gūsdela vizīti Latvijā. Šis centrs ir vadošā institūcija Eiropā, kas monitorē situāciju par narkotiku problemātiku ES dalībvalstīs un nodrošina kvalitatīvu un ticamu datu iegūšanu, norādīja IeM.

Preses konferencē piedalīsies Eiropas narkotiku un narkomānijas uzraudzības centra direktors, Iekšlietu ministrijasvalsts sekretāra vietnieks Jānis Bekmanis un Slimību profilakses un kontroles centra direktores vietnieks sabiedrības veselības profilakses jautājumos Dzintars Mozgis.

Gūsdels tikšanās laikā ar IeM pārstāvjiem piektdien plāno pārrunāt aktualitātes un narkotiku ierobežošanas politiku Latvijā Eiropas kontekstā, kā arī turpmāko politikas attīstību. Tikšanās ar ministrijas pārstāvjiem ir daļa no plašākas vizītes Latvijā, kuras laikā paredzēta tikšanās ar Veselības ministrijas un Latvijas Ārstu biedrības pārstāvjiem.

0 Komentāru