Latvijā top pirmā metālopera ”Kurbads. Ķēves dēls”

Komentāri

Latvijā top pirmā metālopera ”Kurbads. Ķēves dēls” ar grupas ”Skyforger” dalību. Mūziķi kuri nospēlējuši simtiem koncertu visā pasaulē atzīst, ka šī būs viņu visu laiku lielākā uzstāšanās.

Albumu ”Kurbads” ”Skyforgeri”izdeva pirms 7 gadiem, bet tagad vienu no mūsu tautas mītiskajiem varoņiem, viņi kopā ar dejotājiem, aktieriem un kaskadieriem iedzīvinās izrādē, kas vienīgo reizi būs redzama 3. jūnijā Limbažu Lielezera amfiteātrī.

Izrādes režisore Inga Tropa, atzīst, ka ”Skyforgeru” mūziku līdz galam var saprast tikai klausoties skaļi un Kurbads ķēves dēls, būs piedzīvojums gan tiem kas būs uz skatuves, gan skatītāju rindās.

Šobrīd joprojām norit darbs, lai saliktu kopā un noslīpētu divas lietas ko līdz šim neviens nebija mēģinājis savienot – vienu no pasaules labākajām folkmetāla grupām un šāda paša kalibra dejotājus.

Mūziķi devuši lielu radošo brīvību režisorei un kustību māksliniekiem un šis bija pirmais mēģinājums, kurā viņi varēja novērtēt paveikto.

Mākslinieki ir pārsteigti, ka biļetes tiek pirktas vēl pirms sākusies reklāmas kampaņa. Acīmredzot libreta tēmas, savu aktualitāti nav zaudējušas arī šobrīd.

Izrāde nebūt nav tikai smagās mūzikas faniem, Limbažos tiks gaidīti visi, no maza bērna līdz sirmgalvim.

Lasi vēl