Komentāri
Latvija svin 98. neatkarības proklamēšanas gadadienu! Šovakar jārēķinās ar pirmajiem satiksmes ierobežojumiem
FOTO: LETA

Rīt Latvijā svinēsim neatkarības proklamēšanas 98. gadadienu, bet ieskaņas būs jūtamas jau šovakar. Un jau šovakar jārēķinās arī ar pirmajiem satiksmes ierobežojumiem.

Šovakar 11. novembra krastmalā notiks militārās parādes ģenerālmēģinājums un sāksies gaismas festivāls Staro Rīga. Paredzēti arī vairāki koncerti.

Savukārt svētku rīts sāksies ar ekumenisko dievkalpojumu Doma baznīcā un ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa. Vēlāk notiks svinīgā Saeimas sēde, bet pulksten divos dienā 11. novembra krastmalā varēs vērot Nacionālo bruņoto spēku parādi.

Pēcpusdienā Rīgas pilī tiks pasniegti valsts apbalvojumi, bet vakarā iedzīvotāji varēs pulcēties uz svinīgo pasākumu pie Brīvības pieminekļa, kur vēlāk tautu uzrunās arī Valsts prezidents. Pulksten deviņos kā krāšņs noslēgums vakaram gaidāma svētku uguņošana.

Un jau no šodienas jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem pilsētā. Jau no rīta gaidāmi daļēji ierobežojumi 11. novembra krastmalā, kas vēlāk būs slēgta posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam. Vakarā satiksme būs slēgta Staro Rīga skrējiena maršrutā klusajā centrā.

Savukārt rīt joprojām slēgta būs krastmala, kā arī uz brīdi vairākas ielas centrā. Svētku uguņošanas laikā slēgs satiksmi arī uz Akmens tilta un vairākās tuvējās ielās.

Lasi vēl